ПОИСК

 

Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 4 ... 10
1

Зниження допустимого перевищення швидкості є актуальним питанням, яке обговорюється в багатьох країнах, включаючи Україну. В даний момент в Україні допустиме перевищення швидкості становить 20 км/год понад встановлену межу. Однак, дійсно, є ймовірність, що цей допуск може бути змінений у майбутньому.

Поточна ситуація
На сьогоднішній день допустиме перевищення швидкості в Україні складає 20 км/год. Це означає, що водії не штрафуються за перевищення швидкості, якщо воно не перевищує цю межу.

Можливі зміни
Останнім часом дійсно лунають пропозиції щодо зменшення допустимого перевищення швидкості. Пропозиції варіюються від зменшення допуску до 10 км/год до 5 км/год, або навіть до повного скасування будь-якого допуску.

Можливі наслідки змін:
Підвищення безпеки дорожнього руху: Зменшення допустимого перевищення швидкості може знизити кількість ДТП і підвищити загальний рівень безпеки на дорогах.
Збільшення кількості штрафів: Зміни можуть призвести до збільшення кількості штрафів, що може викликати незадоволення серед водіїв.
Необхідність пристосування: Водіям доведеться пристосовуватися до нових правил, що може бути складно для тих, хто звик до поточного допуску.
Переваги зменшення допуску:
Зменшення аварійності: Дослідження показують, що зменшення швидкості руху призводить до зниження кількості і важкості ДТП.
Підвищення дисципліни на дорогах: Менший допуск сприятиме більш суворому дотриманню правил дорожнього руху.
Недоліки:
Зростання кількості штрафів: Це може викликати негативну реакцію серед водіїв, особливо тих, хто вважає допустиме перевищення необхідним для комфортного руху.
Можливе збільшення корупції: Більша кількість порушень може призвести до збільшення випадків корупції серед правоохоронців.
Як підготуватися до можливих змін:
Слідкуйте за новинами: Регулярно перевіряйте новини та офіційні заяви щодо можливих змін у правилах дорожнього руху.
Дотримуйтесь правил: Водіям слід бути уважними та намагатися не перевищувати встановлену швидкість, навіть якщо допуск становить 20 км/год.
Користуйтеся навігаторами: Сучасні навігатори та додатки можуть попереджати про обмеження швидкості на певних ділянках дороги, що допоможе уникнути штрафів.
Наразі немає офіційної інформації про зміну допустимого перевищення швидкості в Україні, але водіям слід бути готовими до можливих змін і слідкувати за офіційними джерелами інформації.
2
Хобби, увлечения, интересы... / Давайте делится позитивом
« Последний ответ от DenSY 10 Июнь 2024, 11:00:25 »
 :dk: :dk: :dk: :dk:
3
Гараж - она же курилка, она же Ля-ЛЯ) / SY Actyon Нужна наводка)
« Последний ответ от DenSY 10 Июнь 2024, 10:59:22 »
Доброго дня! Співчуваю з приводу ДТП, головне, що всі живі та здорові. Що стосується ремонту та пошуку запчастин, ось кілька порад та контактів, які можуть бути корисними:

Де знайти запчастини:
Автомобільні розборки (розбирання):

OLX: Один з найпопулярніших сайтів оголошень, де можна знайти запчастини б/в у колір.
Auto.RIA: Ще один великий портал, де можна знайти запчастини для авто.
Ria.com: Цей ресурс також містить велику кількість оголошень про продаж автозапчастин.
Спеціалізовані інтернет-магазини та форуми:

Exist.ua: Відомий інтернет-магазин автозапчастин.
Ukrautoportal.com: Портал, де можна знайти як нові, так і вживані запчастини.
Клуби та форуми автомобілістів: Знайдіть форуми, де спілкуються власники вашої марки авто. Там часто є розділи з оголошеннями про продаж запчастин.
Автомобільні розборки у вашому місті:

CarSlon.com: Сайт з базою даних розборок по всій Україні.
Avtorazborka.com.ua: Інший ресурс з переліком розборок.
Кілька корисних порад при пошуку запчастин:
Перевірка якості: Обов'язково перевіряйте стан запчастин перед покупкою. Найкраще робити це на місці або за допомогою фотографій.
Сумісність: Уточніть, чи підходять запчастини до вашої моделі авто (року випуску, комплектації).
Гарантії та повернення: Поцікавтеся, чи надає продавець гарантії та можливість повернення або обміну запчастин у разі невідповідності.
Рекомендовані розборки:
"Розборка на Столичці" (Київ):

Адреса: Столичне шосе, 90
Телефон: +380 67 500 0000
Веб-сайт: rozborka.kiev.ua
"Автопарк" (Харків):

Адреса: вул. Шевченка, 203
Телефон: +380 57 751 3015
Веб-сайт: avtopark.kh.ua
"Запчастини на Лівобережці" (Дніпро):

Адреса: проспект Слобожанський, 2
Телефон: +380 56 370 0000
Веб-сайт: zapchastini.dp.ua
Сподіваюся, ця інформація допоможе вам знайти необхідні запчастини та швидко відремонтувати автомобіль. Удачі вам!
5
Хай Тек / Страхование техники
« Последний ответ от DenSY 10 Июнь 2024, 10:08:30 »
Страхування техніки в офісі, такої як планшети та ноутбуки, може бути корисним та вигідним рішенням в залежності від вашої ситуації. Ось деякі аспекти, які варто врахувати при розгляді страхування техніки:

Переваги страхування техніки:
Захист від непередбачених обставин: Страхування покриває різні ризики, такі як крадіжка, вандалізм, пошкодження від пожежі, води або електричних перепадів.
Фінансова стабільність: У випадку пошкодження або втрати техніки, страхування допоможе покрити витрати на ремонт або заміну, що може бути суттєвою допомогою для бізнесу.
Спокій: Наявність страхування зменшує стрес і дає впевненість у тому, що навіть у випадку інциденту ви не залишитеся без техніки та фінансово незахищеними.
Недоліки страхування техніки:
Вартість: Страхові внески можуть бути доволі високими, особливо якщо техніка дорога або страхування покриває широкий спектр ризиків.
Винятки з покриття: Деякі страхові поліси можуть не покривати певні типи пошкоджень або ситуацій, наприклад, природний знос або недбалість користувачів.
Бюрократія: Процес подання заявки на відшкодування може бути тривалим і вимагає значної кількості документів.
Що варто знати про страхування техніки:
Види покриття: Ознайомтеся з тим, які ризики покриває страховий поліс. Деякі поліси можуть включати додаткові опції, такі як покриття випадкових пошкоджень, крадіжок з транспортних засобів тощо.
Умови страхування: Важливо детально вивчити умови страхового полісу, включаючи винятки, ліміти покриття, франшизи та вимоги до безпеки (наприклад, наявність сигналізації чи сейфів).
Репутація страхової компанії: Оберіть надійну страхову компанію з гарними відгуками та історією виплат.
Процедура подання заяви на відшкодування: Дізнайтеся, які документи та докази потрібні для подання заяви на відшкодування у випадку пошкодження або втрати техніки.
Вартість страхування: Порівняйте пропозиції від різних страхових компаній, звертаючи увагу не лише на вартість, але й на обсяг покриття.
Висновок
Страхування техніки може бути вигідним рішенням для захисту вашого бізнесу від фінансових втрат у випадку пошкодження або втрати обладнання. Однак важливо зважити всі переваги та недоліки, ознайомитися з умовами страхування та обрати надійну страхову компанію. Якщо вартість страхування виправдовує потенційні ризики та витрати на заміну техніки, то така страховка може бути корисною інвестицією.
6
Разное о Korando-New Actyon / FAQ по Korando / New Action
« Последний ответ от VICTOR 08 Июнь 2024, 11:39:12 »
по поводу увеличенных картерных газов https://www.youtube.com/watch?v=cePmA6bpdwY&t=15s&ab_channel=%D0%A1%D0%A2%D0%9E%D0%9A%D0%BE%D0%B2%D1%88
никогда бы не подумал что надо рыть в эту сторону.
7
Всім привіт!
Приєднуюсь до спільноти  ukr1
8
Хобби, увлечения, интересы... / Игра от SsangYong моторс)))
« Последний ответ от Dr_Zhalnin 28 Май 2024, 03:09:15 »
Получить лицензионные диски игр от компании SsangYong Motors - это забавный и интересный коллекционный предмет, особенно если они были выпущены еще в 2005 году как часть рекламной акции. Интересно, какие игры и какие именно модели SsangYong были представлены в этой коллекции.

Хотя количество доступных модификаций может быть ограниченным, это всё равно может быть забавным способом поиграть на виртуальных моделях этой корейской автомобильной марки. Игры о гонках на SsangYong могут быть отличным способом отдохнуть и насладиться азартом гонок, особенно если вы являетесь поклонником этой марки автомобилей.

Будет здорово, если вы поделитесь скриншотами этих игр и дисков с нами, чтобы мы могли посмотреть, как они выглядят и какие модели SsangYong включены в эту коллекцию. Возможно, это будет интересным открытием для многих фанатов автомобилей и гоночных игр.
Очень долго пылились и я их выбросил
9
Разное о Korando-New Actyon / FAQ по Korando / New Action
« Последний ответ от VICTOR 22 Май 2024, 13:19:28 »
расход топлива у вас нормальный значит датчики сажевого фильтра отключили правильно.

получается что с маслоотделителем все более менее нормально и менять мембрану необходимости вроде бы как нет.
10
Это отличная новость! Внедрение европейских стандартов дорожной безопасности в Украине, такие как снижение максимально разрешенной скорости в населенных пунктах, может существенно улучшить безопасность на дорогах и снизить количество дорожно-транспортных происшествий (ДТП).

Снижение скорости в населенных пунктах имеет ряд преимуществ. Во-первых, это позволит водителям более внимательно относиться к дорожным условиям и пешеходам, что снизит риск возникновения аварий. Во-вторых, это поможет снизить тяжесть последствий ДТП, уменьшив вероятность серьезных травм и смертельных исходов.

Это также важный шаг в направлении приближения украинских дорожных стандартов к европейским, что может способствовать улучшению общего уровня безопасности на украинских дорогах и повышению уровня комфорта для всех участников дорожного движения.

Однако важно также обеспечить эффективную реализацию и контроль соблюдения этих стандартов, чтобы они действительно привели к желаемым результатам. Обучение водителей, информационные кампании и строгий контроль за соблюдением правил дорожного движения могут помочь в этом процессе.
Страницы: [1] 2 3 4 ... 10

Счетчики: