ПОИСК
Сочетая в себе множество функций, мебельные стенки выглядят как завершенная композиция.
DEZLIFE

Автор Тема: До 1 травня в столиці залатають 1300 розбитих вулиць. Повний перелік  (Прочитано 2637 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Dr_Zhalnin Мужской

  • 你他妈的,不是乌克兰
  • Админ))
  • "Категория Е - автоЭксперт"
  • *****
  • Страна: ua
  • Город: Киев
  • Марка автомобиля: SY KYRON 2.0 TDi турбодизель
  • Модель: Kyron
До 1 травня в столиці залатають 1300 розбитих вулиць. Повний перелік

У «Київавтодорі» затвердили графік ремонтних робіт на київських автошляхах, пише газета «Сегодня».

Комунальники залатають 1304 вулиці до травня. Наразі із запланованих 52 000 м2 покриття відремонтували третину. Найбільше ям – у Святошинському районі. Там мають покласти новий асфальт на 11 000 м2 А найменше роботи – на Оболоні, де планують оновити лише 2500 м2 доріг.

«У Святошинському районі дуже великі руйнування. Там старі вулиці, слугують понад 30 років, тому вони почали розсипатися. Оболонь – молодий район, тому там і руйнувань менше», — пояснив головний інженер «Київавтодору» Василь Мельниченко.

А от центральними вулицями займуться лише в квітні, адже в холоди довелося б ремонтувати дороги асфальтобетоном, що неестетично.

«Щойно температура підніметься до +10 oC, буде прийнятна інша технологія, яка буде тішити око. До Євро-2012 дороги будуть у гарному стані», – запевнив Мельниченко.


Отже, в основному лататимуть ями, а от капітально відремонтують бульвар Тараса Шевченка, вул. Горького, вул. Басейну, проспект. Бажана, просп. Броварський і частину просп. Перемоги.

До речі, за даними «Київавтодору», восени 2011 року 75% міських доріг потребували негайного капремонту. Зрозуміло, що після зими їх лише побільшало. Утім, чиновники обіцяють поступово виправити ситуацію, мовляв, у Стратегії розвитку Києва передбачено, що до 2015 року в місті буде 65% неремонтованих доріг, а до 2025 року – не більше 15%.

Графік ремонту столичних доріг. Повний перелік вулиць

Сочетая в себе множество функций, мебельные стенки выглядят как завершенная композиция.