ПОИСК

 

Автор Тема: Переляк  (Прочитано 3197 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ADamsik Мужской

  • Кандидат в Члены клуба
  • "Категория А - Автор"
  • **
  • Страна: ua
  • Город: Киев
  • Марка автомобиля: ssangyong
  • Модель: Actyon Sports
Переляк
« : 26 Март 2013, 20:33:10 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Поділюсь своїм переляком. Через оцей снігопад виїзджав я з дому через сніг по саме "не горюй". І відповідно все в мене було в снігові. Авто, як напевне в більшості, ночує під зорями і мерзне по троху. Виїхавши в місто на більш менш чисту дорогу і розігнавши "ластівку" до 80-90 км/год відчув сильний шат/вібрацію. І тут я конкретно перелякався. Нуууу думаю, мудак, не навчився пониженою користуватись і ПЦ, угробив нове авто (а мене полякали що на пониженій можна там щось поламати, пірвати і т.п.). Потім включив мозок і прикинув що снігу на колесах, пузі і всьому іншому в мене до холєри, а так як погода в нас шикарна то воно там і висить.
    Було прийняте принципове рішення - загнав сьогодні на мийку (вже мало помітно це) і вони її помили, позбивали сніг і так, зайве відігрілось відпало. Я на дорогу, педальку натис ііііі, БАНЗАЙ, машинка їде рівно і не дрижить.
    Отака то фігня. :)

    Оффлайн Dr_Zhalnin Мужской

    • 你他妈的,不是乌克兰
    • Админ))
    • "Категория Е - автоЭксперт"
    • *****
    • Страна: ua
    • Город: Киев
    • Марка автомобиля: SY KYRON 2.0 TDi турбодизель
    • Модель: Kyron
    Переляк
    « Ответ #1 : 26 Март 2013, 23:06:05 »
  • Вверх
  • Вниз
  • ADamsik,  При выезде из снега-грязи и тд шо скользкое нужно скорость набирать потихоньку...дабы этот гумус вылетел из колес и из всего что движется)))

    Оффлайн ADamsik Мужской

    • Кандидат в Члены клуба
    • "Категория А - Автор"
    • **
    • Страна: ua
    • Город: Киев
    • Марка автомобиля: ssangyong
    • Модель: Actyon Sports
    Переляк
    « Ответ #2 : 26 Март 2013, 23:12:09 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Сніг в суботу, в неділю-понеділок вже катався. Думаю 100-120 км наїздив а відпало лише сьогодні, у вівторок. А там їздив 50-60 км, не більше. Лиш інколи перевіряв чи не пройшло...

     


    Счетчики: