ПОИСК

 

Автор Тема: Форсунки дизельного Korando (проблемы, звук, обсуждение)  (Прочитано 86761 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Delphi Мужской

  • Партнер клуба
  • "Категория В - Водила"
  • **
  • Страна: ua
  • Город: Кременчук
  • Марка автомобиля: Ram TRX 702 hp
Я вже різним паливом заправлявся, присадку hi-gear  лию постійно.

Hi-Gear не існує в США, а на упаковці написано США. Тому не зрозуміло, ким і з чого вона зроблена. Якщо хочеться реально якісної присадки, то рекомендую Stanadyne Performance Formula.

https://planeta-diesel.com.ua/prisadka-k-dt-05l

Оффлайн Mukola Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Город: Кривой Рог
  • Марка автомобиля: SsangYong
  • Модель: Korando
Hi-Gear не існує в США, а на упаковці написано США. Тому не зрозуміло, ким і з чого вона зроблена. Якщо хочеться реально якісної присадки, то рекомендую Stanadyne Performance Formula.

https://planeta-diesel.com.ua/prisadka-k-dt-05l

Спасибо за совет! Попробую залить позже, но это всё равно не выход всё время с присадкой ездить...

Я не инженер-механик дизельных двигателей, но кажется мне, что версия с прошивкой имеет место быть.

Оффлайн Mukola Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Город: Кривой Рог
  • Марка автомобиля: SsangYong
  • Модель: Korando
Зараз э вільний час, тому практично повністю перечитую російський форум по нашому авто.

Ще одна можлива версія - окислився контакт на фішці датчику тиску рампи.

Операція дуже проста: декілька разів зняти - одіти фішку, яка розташована на рампі справа, якщо дивитися на двигун.

Деяким людям помогло, але у них звук був і на холостих.

Оффлайн Adik Мужской

  • Белый Корандо, типо как розовый фламинга
  • "Категория Е - автоЭксперт"
  • *******
  • Gracias a Dios que hemos salido de estas honduras
  • Страна: ua
  • Город: місто Герой Харків
  • Марка автомобиля: SY STD 2WD МКПП бензин/газ
  • Модель: Korando
А що там москалі вумного розповідають? Про що, чим гарніше тепловізне паливо, за звичайне дизельне пальне, чи як можна забодяжити пароплавну мазуту з керосином? :bj:
Срана бензоколонка...

Оффлайн Mukola Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Город: Кривой Рог
  • Марка автомобиля: SsangYong
  • Модель: Korando
А що там москалі вумного розповідають? Про що гарніше тепловізне паливо, чи як можна забодяжити пароплавну мазуту з керосином? :bj:

Ну навіщо політику на форум тягнути?
Не всі росіяни кацапи.

Ну і не без гумору - на зад пружини з ваз класики... На мою думку це не комільфо))) але хтось може ставити і бути задоволеним.

По темі давайте більше писати, щоб не захламляти форум!

Оффлайн Roland Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Львів
  • Марка автомобиля: SY
  • Модель: Korando
Ще одна можлива версія - окислився контакт на фішці датчику тиску рампи.

Операція дуже проста: декілька разів зняти - одіти фішку, яка розташована на рампі справа, якщо дивитися на двигун.

Деяким людям помогло, але у них звук був і на холостих.

Я читав про то в сусідів.
Але гадаю, що ЕБУ мав би десь написати в логах, "що пропадає зв'язок з датчиком",  - а я свої регулярно провіряю через Torque і XLaunch - там порожньо в помилках.

Оффлайн Mukola Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Город: Кривой Рог
  • Марка автомобиля: SsangYong
  • Модель: Korando
Я читав про то в сусідів.
Але гадаю, що ЕБУ мав би десь написати в логах, "що пропадає зв'язок з датчиком",  - а я свої регулярно провіряю через Torque і XLaunch - там порожньо в помилках.

Фішку туди-сюди посмикать думаю багато часу не займе)))
На виключеному запалюванні

Оффлайн Adik Мужской

  • Белый Корандо, типо как розовый фламинга
  • "Категория Е - автоЭксперт"
  • *******
  • Gracias a Dios que hemos salido de estas honduras
  • Страна: ua
  • Город: місто Герой Харків
  • Марка автомобиля: SY STD 2WD МКПП бензин/газ
  • Модель: Korando
Тобто, ви нічого не зрозумієте? Та гадаєте, що сраісяни, по вашому сусіди, а не пєдєрашки, загарбники та бовдури дуже вумні та розумні. Але  в них до вумного треба їхати три дня лісом, два дні полем...  icon_veed  :bj:
Це ж так гарно у срані бензоколонці.
Зараз в них вже відключають інтернет, та що ж ви будете тепер діяти? Невже в труну ляжете?  :bm:

Тобто не в политиці справа, а в людині?  icon_veed
« Последнее редактирование: 19 Август 2020, 15:23:21 от Adik »

Оффлайн EVGENIY Мужской

  • Приезжий
  • Страна: ru
  • Город: Междуреченск
  • Марка автомобиля: ssangyong
  • Модель: Actyon
Здравствуйте! Разрешите исповедоваться: Корандо D20DTF, 175л.с., МКПП. Пробег 200к км, после ремонта трех (кроме четвертой) форсунок при наборе в диапазоне 1500-2200 об/мин хорошо прослушивается (прямо выбешивает) звук похожий на стук гидрокомпенсаторов. Сажевый фильтр убрал, ЕГР заглушил и перепрошил еще на 150к км. Причиной ремонта форсунок стало обильное дымоизвержение (как у Икаруса) запах недогоревшей солярки. И до и послепрошивки присутствовал постоянный звук (если пытаться передать ртом, то получится что-то похоже на "ссык-ссык-ссык") на холостом ходу. После восстановления форсунок ссыкательный звук пропал, обильное дымоизвержение вернулось к умеренному (учитывая отсутсвие СФ) но этот "шелест" при разгое просто угнетает :(   

Уважаемые знатоки, внимание вопрос: мастер, делавший форсунки сказал что "ссыканье" это результат работы топливной автоматики, пытающейся выровнять давление в форсунках, и это звук мы победили путем замены клапана и распылителя (на трех форсунках), "шелест компенсаторов он слышал не первый раз и он появлялся после откгючения ЕГР. У кого-нибудь есть похожая проблема и/или опыт её решения?
 
 Добрый день. Та же история не знаю что делать кто может сталкивался!

Оффлайн Mukola Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Город: Кривой Рог
  • Марка автомобиля: SsangYong
  • Модель: Korando
Я читав про то в сусідів.
Але гадаю, що ЕБУ мав би десь написати в логах, "що пропадає зв'язок з датчиком",  - а я свої регулярно провіряю через Torque і XLaunch - там порожньо в помилках.

Спробував присадку станадін, яку радить Делфи - двигун працює приємніше, але звук не пропав(((
В сусідній темі пишуть про якийсь потрубок з відламаним кріпленням десь під акумулятором - спробую ще до нього дістатись, бо звук таки нагадую якесь бринчання.
Програмне забезпечення не оновлював - в нашому аісі програма лягла(((( в любому випадку буду оновлювати, бо солярка в маслі.

 


Счетчики: