SsangYong club

Модельный ряд Ssang Yong (гараж) => Kyron => Кузов и cалон Kyron => Тема начата: Hot head от 09 Январь 2019, 20:45:22

Название: Рама подушка рамы скрип
Отправлено: Hot head от 09 Январь 2019, 20:45:22
Багатенько інформації на цю тему, але я не знайшов інформації щодо результатів доробок цього вузла. Хтось поділіться, що було потім, після ремонту, доробок. Скільки можна спати спокійно... Розкажу свою історію. Пробіг 54000 км KYRON 2013 року випуску. З'явилось постукування в районі правого переднього колеса. Звук дуже схожий на стук суппорта, гальмівної колодки. Народні умільці знайти не змогли - знайшов сам. Піддомкратив щоб подивитись гальмівні колодки-думав вони. Не вони. Опускав домкрат і почув -"рип". В цьому положенні нажимав на місце кріплення радіатора, потім поліз вниз і нажав на подушку кріплення рами до кузова -"рип". Через деякий час почало тріщати ззаду справа. Купив запчастини, поїхав до майстра, ось результат:
(https://i.postimg.cc/XppQ7jKK/image.png) (https://postimg.cc/XppQ7jKK)

(https://i.postimg.cc/XptSnD5J/A.jpg) (https://postimg.cc/XptSnD5J)

(https://i.postimg.cc/2qmt6pSz/1.jpg) (https://postimg.cc/2qmt6pSz)

(https://i.postimg.cc/6T7MB6fr/2.jpg) (https://postimg.cc/6T7MB6fr)

(https://i.postimg.cc/SJ67Kn2M/3.jpg) (https://postimg.cc/SJ67Kn2M) Ці 4 фото-це права спереду.

(https://i.postimg.cc/qzxyTWSc/image.jpg) (https://postimg.cc/qzxyTWSc)

(https://i.postimg.cc/HJVybnx3/1.jpg) (https://postimg.cc/HJVybnx3)

(https://i.postimg.cc/S29YtPcM/2.jpg) (https://postimg.cc/S29YtPcM) Ці 3 фото-це задня ліва

(https://i.postimg.cc/Z9GC3LXK/D.jpg) (https://postimg.cc/Z9GC3LXK)

(https://i.postimg.cc/bD1dRtj0/image.jpg) (https://postimg.cc/bD1dRtj0) решта.Тріщин поки що не виявив.Не чекайте скрипів-зверніть увагу на цей вузол завчасно. Висновок: міняти що 4-5 років (кожні 40-50 тис. км пробігу) ,або модернізувати.. Повторюсь не знайшов інформації про результати модернізацій. Даю посилання сайту де всі ці деталі з номерами: http://www.ssangyong.pro/catalog/kyron/5/1/20/  Ціна питання приблизно 130 долларів + робота 800 грн
Название: Рама подушка рамы скрип
Отправлено: *AleX* от 11 Январь 2019, 11:17:03
Ну тут нічого нового... Нажаль це всім відома слабка "сторона" майже всіх СЙ  :ac:

Більш того - те що ви описали було б непогано доповнити декількома елементарними речами, бо без цього не факт що воно витримає ті ж самі 4-5 років  :bl: Я цей етап проходив. ;)
Як мінімум вам зараз потрібно поміняти нижні шайби - це трохи зменшить шанси перекосу грибків. Не глобально, але зменшить.
І обов'язково залити всі кріплення антикором і прочистити і промазати болти кріплення. До речі - підтягувати їх кожні 5-10К теж ніхто не відміняв.

Як максимум - можете почитати мою тему про посилення кріплень кузова до рами.
http://ssangyong-club.org/forum/index.php?topic=9189.0 (http://ssangyong-club.org/forum/index.php?topic=9189.0)
Теж не панацея - але майже максимум що можна зробити. Більше, тільки різати кузов, добиратися до закладних гайок, міняти їх і болти на підсилені. Але то вже занадто, бо все одно у нас слабкий кузов, а його не поміняти.
Хоча воно і не треба якщо не катати на жорсткий офроуд постійно. У мене при помірному використанні машинки поза асфальтом кріплення після переробки і при постійному "обслуговуванні" вже 2 роки майже тримаються норм.
Название: Рама подушка рамы скрип
Отправлено: Hot head от 11 Январь 2019, 16:35:40
Дякую AleX