ПОИСК

 

Автор Тема: Потік сальник роздатки  (Прочитано 3400 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн TIhor Мужской

  • "70" (уже не ученик)
  • **
  • avatar
  • Страна: ua
  • Город: Львів
  • Марка автомобиля: KYRON 2.0 XDI
Потік сальник роздатки
« : 28 Ноябрь 2013, 17:42:21 »
  • Вверх
  • Вниз
  • На днях виявив піддтікання в місці кріплення заднього кардана до роздатки, звідси виникає декілька питань.

    1.Чи міняти сальник під номером 27 (кат.номер. 1000.044.012), для чого він взагалі.
    2.Чи хтось  міняв уже, дайте опис, чи є якісь особливості, нюанси при заміні (наперед вдячний).
    З.І. Сальник флянця (він я думаю під заміну 100%) під номером 32 (кат.номер. 1900.044.009), текти повинно з під нього!!!

    Оффлайн odmincheg Мужской

    • Модератор форума
    • "Категория Е - автоЭксперт"
    • *****
    • Страна: ua
    • Город: Одесса
    • Марка автомобиля: SY
    • Модель: Rexton W
    Потік сальник роздатки
    « Ответ #1 : 28 Ноябрь 2013, 19:09:14 »
  • Вверх
  • Вниз
  • TIhor, вижу в подписи у вас  лифт 2".. то есть 5см где-то. Должна была появиться вибрация кардана. Была? Долго с ней ездили? Какой пробег? Интересуюсь потому что у меня тоже лифт такого же плана.

    Оффлайн TIhor Мужской

    • "70" (уже не ученик)
    • **
    • avatar
    • Страна: ua
    • Город: Львів
    • Марка автомобиля: KYRON 2.0 XDI
    Потік сальник роздатки
    « Ответ #2 : 28 Ноябрь 2013, 23:01:43 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Вібрація була при ліфті більше 2" на першій передачі в діапазоні обертів від 0.8 до 1.7 тис., зрізав по одному витку з пружин (нерідних ,)), вібрація пропала. Пробіг з ліфтом 90 тис. км. Невивчав чому вона появляється :12345:, адже при ліфті УАЗа в 10-15 см, нічого подібного непроявлялося. А якшо чесно я уже і непам"ятаю як їде кайрон без ліфту, давно це було. ,), тре порівняти з якоюсь стоковою машиною.
    « Последнее редактирование: 29 Ноябрь 2013, 09:30:36 от TIhor »

    Оффлайн odmincheg Мужской

    • Модератор форума
    • "Категория Е - автоЭксперт"
    • *****
    • Страна: ua
    • Город: Одесса
    • Марка автомобиля: SY
    • Модель: Rexton W
    Потік сальник роздатки
    « Ответ #3 : 29 Ноябрь 2013, 10:07:25 »
  • Вверх
  • Вниз
  • TIhor, лифт для кайрона - обязателен, иначе он недокроссовер какой-то ,)
    Вибрация появляется из-за того, что мост уходит вниз и изменяется угол работы карданного вала. Появляется на старте в районе 7км/ч (сильнее) и 15 км/ч (слабее). Я вот подумал, что вибрация могла сальник раздолбать, но даже если и так, при таком пробеге, это не очень страшно.

     


    Счетчики: