ПОИСК

 

Автор Тема: Я і Korando: любов і розлука.  (Прочитано 15263 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Vlotsk Мужской

  • "70" (уже не ученик)
  • **
  • Страна: ua
  • Город: Leopolis
  • Марка автомобиля: хотів Корандо, взяв Соренто
Я і Korando: любов і розлука.
« : 02 Март 2013, 00:37:55 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Спочатку маленький вступ.
    Я про авто ніколи не мріяв. Не зачитувався журналами, не витріщався на машинки, поняття не мав про їх будову і яка педаль за що відповідає. Але в якийсь момент вирішив що в плані розвитку особистості буде корисно отримати права. Сказано - зроблено, записався в автошколу. На першому ж практичному занятті інструктор пропустивши всякі там прелюдії і попередні ласки сказав сісти за кермо і їхати. Діло було зимою і на ушатаному жигулі але справі це не завадило, довелось сісти і поїхати. Потрохи втягнувся, ближче до кінця курсів доволі спонтанно було прийняте рішення придбати дуповозку, а саме класичну модель від флагмана вітчизняного корчобудування ЗАЗ - Таврія. І почалось Служив мені цей самий ЗАЗ вірою і правдою майже 7 років. Десь на 6-му році служби в кишені зашелестіли масово грошові знаки а в душі демон гордині почав все гучніше заявляти про те що людині в моєму віці їздити на такому корчі вже не гонорово. З огляду на це було прийняте рішення брати новий ТЗ.
    Проблема вибору.
    Моя персональна національна тваринка - жаба завжди вирізнялася хорошим здоров’ям і відмінною фізичною підготовкою. Тому якщо в мою голівоньку і закрадалися думки про нове авто - то його потенційна вартість завжди була жорстко лімітованою. Десь в 2008 ледь не взяв Geely CK. (Що цікаво: після приміряння на себе СК сів в рекстона і жахнувся, здоровенний сарай, зад автомобіля ледь видно в дзеркалах - ну його нах). Після цієї невдалої спроби з китайцем була взята досить велика пауза і от десь на початку 2012-го я знову звернув свій погляд на виріб з піднебесної - кхитайський мерседес джилі емгранд. Емгранд коштував біля 110к і був, в принципі, доволі достойним варіантом, але я зробив стратегічну помилку. Перед тим як посидіти в емгранді я взгромоздився в коранду. Після коранди і я і дружина гостро відчули що душа вимагає джипа і китаєць буде лише жалюгідним компромісом. Як наслідок - придбання корча було знов відкладене, я почав далі накопичувати грошові знаки, переглядати обосрєнія в яких нахваляють корандича і приміряти його як потенційну покупку. Навіть зареєструвався тут, на форумі санйонговодів :)
    Перша тріщина в наших стосунках з корандо пробігла коли я взнав ціну комплектації з AT і ESP. В моїй особистій класифікації автобрендів санйонг особливо не котувався і займав місце трохи вище від китайців. Думаю, це для багатьох “не посвячених” так. Як би там не було, але коли відповідаєш на запитання “яке авто взяв” то не хочеться чути у відповідь “а чого не взяв якусь нормальну машину?” або “це китаєць, так?”. Колись раніше коли мій знайомий придбав санйонга я з нього жорстко прикалувався і жартував на тему що він придбав авто “з непристойною назвою”. Тому коли я взнав що за це чудо треба буде вивалити в районі 230к - відразу захотілось розглянути інші варіанти. Тут, на форумі, я просив дописувачів висловитись на тему що буде краще - корандо за 230 чи форестер за 180. trofimich і sasha13 порекомендували ландкрузера :). Навіть після цього я все ще значною мірою схилявся до коранда але на вихідні ми з дружиною вирішили прошвирнутися по автосалонах. Сіли в спортаж - нормально. Потім був соренто, він стояв ближче до вітрини (спортаж в затінку) - і це було ВОНО. МИ ВІДЧУЛИ БДЗИНЬ. Може через те що він був гарно освітлений, може через те що був просторий - але після того ми залізли в ЦР-В, джук, кашкай, х-траіл, КОРАНДО - і зрозуміли що все інше крім соренти буде компромісом. Але ж ця паскуда з автоматом коштує понад 250 а це перевищує мої ресурси! Капець всім сподіванням...
    Але все склалося як найкраще. Через день чи два я зустрів на ria оголошення про продаж арабських santa fe (що практично = соренто) по 230. А ще через день абсолютно випадково наштовхнувся на оголошення про продаж піврічної соренти яку вдалось сторгувати за 224. Це мабуть була доля - що я запустив пошук в цьому ціновому діапазоні (вперше) і наткнувся на неї, вчора виставлену на продаж. Так що тепер я щасливий власник сараю від кіа але в мене все ще тепляться ніжні почуття до корандо як до першого, незбувшогося кохання в сегменті SUV. Сподіваюсь, шановне товариство не буде проти якщо я буду тусуватися на даному форумі.

    Оффлайн Dr_Zhalnin Мужской

    • 你他妈的,不是乌克兰
    • Админ))
    • "Категория Е - автоЭксперт"
    • *****
    • Страна: ua
    • Город: Киев
    • Марка автомобиля: SY KYRON 2.0 TDi турбодизель
    • Модель: Kyron
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #1 : 02 Март 2013, 13:06:54 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Я уверен что на форуме будут рады общению с владельцем другой марки и возможно вы более подробно расскажите о минусах и плюсах вашей новой машинки.....
    Это будет большой опыт и информация для пользователей

    Оффлайн Alexx Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Киев
    • Марка автомобиля: ssang yong
    • Модель: Actyon
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #2 : 02 Март 2013, 14:44:44 »
  • Вверх
  • Вниз
  • У рекстона и соренто разница в 3 см, вместо нового корейца взяли Б\Ушного корейца, дай Бог чтоб вам машина служила хорошо, но лично мне совсем непонятны принципы подбора автомобиля.  viannen

    Оффлайн Gerasim Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Kiev
    • Марка автомобиля: Rexton. Standart
    • Модель: Rexton II
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #3 : 02 Март 2013, 16:52:28 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Троянди і виноград - красиве й  корисне..... viannen

    Оффлайн Алексашка Мужской

    • Член клуба
    • "Категория В - Водила"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Харьков
    • Марка автомобиля: SY
    • Модель: Korando
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #4 : 02 Март 2013, 17:08:42 »
  • Вверх
  • Вниз
  • И я не понял. Ведь за 224 т можно взять нормальний Корандо. Имею ввиду с хорошей комплектацией. Я не осуждаю - нет, ни в коем случае. Просто рассуждаю. :ay:

    Оффлайн Vlotsk Мужской

    • "70" (уже не ученик)
    • **
    • Страна: ua
    • Город: Leopolis
    • Марка автомобиля: хотів Корандо, взяв Соренто
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #5 : 02 Март 2013, 17:22:25 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Ну от перестав мене плющити Корандич - і все тут. Спочатку в порівнянні з китайцем - видався супер машинкою але потім запала в душу Сорента. А купляти машинку орієнтуючись в основному на ТТХ - це не моє. Має бути любов.  :ba:

    Оффлайн Dr_Zhalnin Мужской

    • 你他妈的,不是乌克兰
    • Админ))
    • "Категория Е - автоЭксперт"
    • *****
    • Страна: ua
    • Город: Киев
    • Марка автомобиля: SY KYRON 2.0 TDi турбодизель
    • Модель: Kyron
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #6 : 02 Март 2013, 17:28:20 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Має бути любов.
    100%
    Я с женой также выбирал....Жена выбирала по фейсу а я по тех. характеристикам

    Оффлайн Vlotsk Мужской

    • "70" (уже не ученик)
    • **
    • Страна: ua
    • Город: Leopolis
    • Марка автомобиля: хотів Корандо, взяв Соренто
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #7 : 02 Март 2013, 17:36:39 »
  • Вверх
  • Вниз
  • І ще хотілось би згадати один фактор, який мене особисто трохи напружив. У всіх салонах знижки на авто 2012 року, досить таки смачні - і тільки дилери санйонга знижки не дають та ще й лякають що авто 2013 року будуть дорожчі (це було десь за тиждень до того як таки зробили ті 3 тисячі знижки). Дивний якись стиль ведення бізнесу.

    Оффлайн Dr_Zhalnin Мужской

    • 你他妈的,不是乌克兰
    • Админ))
    • "Категория Е - автоЭксперт"
    • *****
    • Страна: ua
    • Город: Киев
    • Марка автомобиля: SY KYRON 2.0 TDi турбодизель
    • Модель: Kyron
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #8 : 02 Март 2013, 17:42:41 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Vlotsk,  ничего удивительно....)))Чтото мне кажется что на АИСе мало профессиональное руководство, ведение бизнеса оставляет быть лучшим....
    А вообще из года в год одно и тоже...))) Скидки на машины предыдущего года вкусны в феврале- марте

    Оффлайн Алексашка Мужской

    • Член клуба
    • "Категория В - Водила"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Харьков
    • Марка автомобиля: SY
    • Модель: Korando
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #9 : 02 Март 2013, 17:47:42 »
  • Вверх
  • Вниз
  •  Vlotsk Согласен с Вами, по поводу любви. Я тоже машину выбираю, как бы не банально это звучало, душой и сердцем.

    Оффлайн odmincheg Мужской

    • Модератор форума
    • "Категория Е - автоЭксперт"
    • *****
    • Страна: ua
    • Город: Одесса
    • Марка автомобиля: SY
    • Модель: Rexton W
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #10 : 03 Март 2013, 17:21:55 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Диалог с товарищем:
    Цитировать
    FiliP (14:08:27 3/03/2013)
    развелось кайронов,понимаешь ли... прям перед тобой мимо меня еще 2 белых проехало
     sdv (15:29:13 3/03/2013)
    они размножаются делением :-D
    Видимо АИС скидки не делает потому, что йонгов и так неплохо берут :)

    Оффлайн Kokc Мужской

    • "Категория В - Водила"
    • ****
    • Страна: ua
    • Город: Kiev
    • Марка автомобиля: Hyundai Grand Santa Fe
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #11 : 03 Март 2013, 17:39:53 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Диалог с товарищем:Видимо АИС скидки не делает потому, что йонгов и так неплохо берут :)

    Это точно,  ,)  знакомый уже второй месяц ждет своего коня...

    Оффлайн AI70 Мужской

    • Член клуба
    • "Категория Е - автоЭксперт"
    • ***
    • AI70
    • Страна: ua
    • Город: Киев
    • Марка автомобиля: Kyron 2.0 6AT DLX2 2010
    • Модель: Kyron
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #12 : 04 Март 2013, 01:30:19 »
  • Вверх
  • Вниз
  • блин ... когда купил ... увидеть Kyron или Rexton ? ну на крайняк носарика Action - чуть не мигал от счастья ....
    Сейчас ... вышел покурить - проехало 3 Kyron ... етить... банальщина.

    А вот Korando ... ну хоть убей не могу выципить из потока взглядом.  Пока в упор не упрусь и лейбл не рассмотрю ... не узнаю. Видать не заточен. 

    Оффлайн odmincheg Мужской

    • Модератор форума
    • "Категория Е - автоЭксперт"
    • *****
    • Страна: ua
    • Город: Одесса
    • Марка автомобиля: SY
    • Модель: Rexton W
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #13 : 05 Март 2013, 11:47:02 »
  • Вверх
  • Вниз
  • AI70, у SY на Korando (New Actyon) просто уже кокс закончился...  icon_veed
    а "старых" моделей действительно дофига - меня на СТО, где сетку ставили в решётку, так и спросили: "чё их так много-то стало?!". На что я ответил: последний кореец, у которого "много машины за мало денег". Видать денег у народа не валом, вот и ездят на что хватает, тем более год дракона был :bp: Сегодня пока на работу добрался - два белых Kyron встретил за 8 км пути, не считая других цветов и моделей. Всего штук 7 :dk:

    Оффлайн Кореец Мужской

    • Партнер клуба
    • "Категория С – Солидный водила"
    • **
    • Страна: ua
    • Город: Киев
    • Марка автомобиля: Трактор 2.0 АТ
    • Модель: Korando
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #14 : 07 Октябрь 2013, 15:30:12 »
  • Вверх
  • Вниз
  • сів в рекстона і жахнувся, здоровенний сарай

    соренто, він стояв ближче до вітрини (спортаж в затінку) - і це було ВОНО

    Странный выбор... Если Рекстон большой, то Соренто никак не меньше...

    Оффлайн babaka Мужской

    • "Категория В - Водила"
    • ****
    • умный не значит разумный (догадайся)
    • Страна: kz
    • Город: Киев
    • Марка автомобиля: БЕЛЫЙ КОРАНДОС бенз-газ 4х4 на ручке
    • Модель: Korando
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #15 : 10 Октябрь 2013, 19:31:12 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Странный выбор... Если Рекстон большой, то Соренто никак не меньше...
    нА МОЙ ВЗГЛЯД НЕ СРАВНИМО МЕРС И ИСУЗУ, СОРЕНТО И РЕКСТОН, ХРЕН С ПАЛЬЦЕМ (ИЗВЕНИТЕ СЛОВ ИЗ ПЕСНИ...) :drive1:

    Оффлайн Варяг Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • D2.0T 2WD АКПП
    • Страна: ua
    • Марка автомобиля: SsangYong
    • Модель: Korando
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #16 : 10 Октябрь 2013, 19:48:52 »
  • Вверх
  • Вниз
  • абсолютно випадково наштовхнувся на оголошення про продаж піврічної соренти яку вдалось сторгувати за 224.
    в каком кузове (рестайлинг?), какой мотор и кпп, комплектация?
    мне Соренто очень нравится. Но по старому кузову слишком много нареканий на работу подвески, поэтому не рассматривал. А на новый и ценник задрали высоко, и у официалов нет бензин+АКПП (дизель+АКПП просто "корейский космос" по цене). Поэтому и интересно, что Вам удалось за 224 т приобрести.

    Оффлайн morino Мужской

    • "Категория С – Солидный водила"
    • *****
    • Страна: ua
    • Город: Екатеринославская губерня
    • Марка автомобиля: Skoda Octavia 1.9 TDI
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #17 : 11 Октябрь 2013, 09:04:57 »
  • Вверх
  • Вниз
  • нА МОЙ ВЗГЛЯД НЕ СРАВНИМО МЕРС И ИСУЗУ, СОРЕНТО И РЕКСТОН, ХРЕН С ПАЛЬЦЕМ (ИЗВЕНИТЕ СЛОВ ИЗ ПЕСНИ...) :drive1:
    Странное сравнение...
    Мерсы лидеры в премиум седанах.
    А вот из 4х4 туда, где нужно именно 4х4, я бы ещё подумал гелик или исудзу, об МЛ даже разговаривать не будем.

    Оффлайн Roland Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Львів
    • Марка автомобиля: SY
    • Модель: Korando
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #18 : 11 Октябрь 2013, 14:30:24 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Розумію автора теми, тому що вибір у мене теж пробігав поміж Соренто. А причина логічна: Корандо при скромних зовнішніх габаритах дає феноменальний простір салону, який смівмірний тільки з паркетниками вищого класу (окрім багажника звісно). Тому в тісноту конкурентів по класу (попередній Куга, наприклад) повертатися не хочеться.
    Попри те, Соренто я відкинув бо величезні габарити авто були віддані на з'їдання багажнику. А салон по простору аналогічний Корандо. Та й по акційній ціні (277 тис.) тоді не було бажаного кольору.
    Але мотор (2.2 CRDI Theta-II)! Який мотор!!!  :ba:

    Оффлайн Варяг Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • D2.0T 2WD АКПП
    • Страна: ua
    • Марка автомобиля: SsangYong
    • Модель: Korando
    Я і Korando: любов і розлука.
    « Ответ #19 : 14 Октябрь 2013, 17:23:32 »
  • Вверх
  • Вниз
  • что-то топикстартер пропал. Наверное любов до Корандо була нетривалою :-)
    да, 2.2 на Соренто разгоняет такой сарай очень живо. кажется из 10 сек даже выбегает!
    думаю автор нашел бензинку в дорестайлинговом кузове. очень уж цена гуманная.

     


    Счетчики: