Последние сообщения

Страницы: 1 [2] 3 4 5 ... 10
11
Альтернативи, як не було так і немає... Щодо стокових Мандо, які встановлюються на весь ряд корейців (Хюндай, КИА, Шевроле, Ссанйонг) сказали, якщо на рідних пройшли 120тик, то на цих стокових Мандо навряд чи пройдете до 120тик. Отаке.
Я заміняв  не гамузом все в сборі, а брав тільки саме аммортізатор, пружину та пластиковий кожух захисту аммортизатору. Все. Це дешевше та практичніше. А деякі й пластикові кожухи не купують, бо в них вони не пожмакані, як в мене були. Треба було пластиковою зтяжкою притягнути і все, щоб не пожмакало.
В мене не було ніяких катастрофічних кренів, в мене завжди порожня машина, цемент чи цеглу з картоплею не воджу. Тому змін ніяких не відчуваю.
12
Двигатель и КПП Korando-New Actyon / Визг под капотом во время дождя
« Последний ответ от mim Вчера в 14:00:22 »
   У меня 3 дня назад, Корандо/бензин/ПП/ГУР, пока обошлось заменой ремня, попросил АИС поменять во время ТО-60тык (вместе с натяжителем, но...). Никаких смазок/промывок - житомирский АИС к этому не приучен, ролика натяжителя не было на складе и в обозримом будущем не предвиделось, сам ремень (Contitech - разве это оригинал для Корандо?) доставили через несколько часов (пока длилось ТО, из ближайшего магазина, я полагаю).
   Тем не менее, пока что писк пропал. Хотелось бы, чтобы надолго, а то он досаждал мне еще фактически с момента покупки, а АИС не хотел менять по гарантии, издевательски пшикая (то ли на ролик, то ли на сам ремень) WD-40 и демонстрируя пропадание свиста (на пару-тройку дней). Заодно, пропал какой-то гул (тоже давал поврежденный ремень, похоже) и почти пропали скачки напряжения в бортсети (вплоть до мерцания салонных ламп и света, особенно на низких оборотах прогретого двигателя) - старый ремень явно проскальзывал на шкиве генератора.
   После снятия старого ремня, никаких особых повреждений или вкраплений камешков не было обнаружено, однако несколько сантиметров ручейков практически отсутствовали по всей ширине ремня, словно их кто-то вырвал. В слова мастера, что это сделал какой-то камень, очень слабо верится - думаю, повредился с годик назад при резком останове двигателя из-за перескока цепи ГРМ.

А муфту на генераторі перевіряли?
13
Разное о Actyon / Топливный бак. Чистка.
« Последний ответ от Ярослав Полтавский Вчера в 12:30:49 »
Кто нибудь чистил свой топливный бак от сора в нем?
14
Korando 2.0 DTF, механіка, 2012 рік.

Майже 103 тис.
У продовження своєї статистики:

Окрім розхідників ТО:
 - 15 тис. - сальник коробки лівої полуосі.
 - 17 тис. - ремонт магнітоли (перепайка тиристора).
 - 27 тис. - через вібрацію гідропідсилювача поміняв рідину, на диво допомогло.
 - 50 тис. - колодки передні.
 - 50 тис. - заміна (точніше залив, бо його там не було)  фреона кондиціонера
 - 52 тис. - задній плаваючі сайлентблоки (вилетів тільки лівий, але міняв пару).
 - 61 тис. - колодки задні.

Зараз сочиться правий пильник рульової рейки і знов "розходився" задні лівий плаваючий сайлент-блок.
- 75 тис. - шарова опора ліва (перед);
-  75 тис. - обидва задні плаваючі сайлент-блоки. Заміна на Delphi
 - 82 тис. - нижній пильний ШРУСа лівої півосі (перед);
 - 85 тис. - датчик распредвала (є тема на форумі, машина заводилася через раз);
 - 95 тис. - акумуляторна батарея (авто на той момент було рівно 5 років);
 - 95 тис. - заскрипів нижній плаваючий сайлент-блок правий (задній) - не проходив і 20 тис. То був аналог для мерседеса (Delphi) викинув і поставив назад рідний (старий). Ходить до сих пір
 - 98 тис. -  шарова опора права (перед);
 - 98 тис. - ремінь приводних механізмів, натяжний ролик, обидва паразитні ролики.

Це без фільтрів, масла, заміни рідини ГУР (вже двічі), антифризу, гальмівної рідини і шин.
15
98 тис., дизель 2.0, механіка.
Вже не проходить звук після прогріву та осушки, + посилився - у мене є підозра на якийсь із роликів.

Хто з досвідом можете сказати, купляти додатково одразу натягувач з роликом, чи все-таки перевірити на знятому паску?
Не хочеться потім двічі машину піднімати чи бігати шукати ролик.

Кому цікаво звітую:
 - ремінь на Conti:
 - натяжний поміняв на новий - старий був робочий, але дуже забруднений, люфт присутній, амортизатор тримав нормально;
 - повністю неробочий (гудів і вібрував) був нижній паразитний ролик (гладкий), той що між генератором та компресором конд. Судячи з того що він на базарі в наявності був у багатьох - часто виходить з ладу, саме він гудів в придачу до свисту ремня в районі правого переднього підкрилка;
 - верхній паразитний (канавчастий) поміняв за компанію - був абсолютно робочий.

Але захист знизу треба обов'язково доробляти, бо бруд летить туди повним ходом.
16
103 тис.
Герметичність амортів ціла, але машина вже так "гуляє" на розкачку і в поворотах крени "мама дарагая".

Питання: альтарнативи надалі немає ще?
І чи після заміни на оригінали, відчуваєте якусь зміну в поворотах ? :D
17
Проверено уже кучу раз. Все зимние шины ведут себя одинаково.
Однако, сильное заявление...

Если исключить "ужастики" на форумах. Особенно больше комментариев от тех, кто на нешипованной никогда не ездил.
ну вот мной не один раз было проверено, что между всесезонкой и зимой нет принципиальной разницы, однако вы этому не верите.
Мне от этого ни холодно ни жарко, я как ездил так и езжу т.к. не гоняю и тут у нас снег ещё бывает надо ждать. А вот при ваших морозах зима обязательна.

Вчера заезжаю кварталами домой, разогнаться там негде. Вижу стоят патрульные, рядом хорошо воткнутый в дерево L200... И такого куча на дорогах сейчас - видимо резина не по сезону, да.

Чистая логика. Зачем зная наперёд, что резина будет говно, выпускать такую? Чтобы не продать или обосрать своё имя?
Никакой логики. Зачем выпускать машину у которой шаровые опоры на разрыв и кузов трещит?
18
Снизим цену!
Отличный тактический нож Gerber Sheridan!
Всего 2250 грн!
Звоните или пишите - договоримся!
19
Разное для Вас (барахолка) / Продам ноутбук Asus K53SD
« Последний ответ от Kickboxer Вчера в 09:22:43 »
Снизим цену!
Отличный производительный ноутбук!
Состояние практически идеальное!
Всего 5250 грн!
20
Напомню!
Смартфон с целой кучей полезных презентиков!
Всего 2200 грн!
Страницы: 1 [2] 3 4 5 ... 10