Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 4 ... 10
2
Разное о Korando-New Actyon / Расход Корандо - бензиновый двигатель
« Последний ответ от odmincheg Сегодня в 12:01:00 »
А я на бензині ніколи не їжджу.
а чтобы его жечь не обязательно ездить - можно стоя :ag:
3
Тюнинг и аксесуары Korando-New Actyon / Запасне колесо.
« Последний ответ от Petrovich Вчера в 19:08:14 »
На дверь вешать нельзя из-за большого веса.
На российском форуме были фото и  чертежи "калитки" с запаской. Крепится на место фаркопа, открывается с запаской вправо. Затем открывается пятая дверь.
У меня полноценная запаска стоит вертикально за спинкой заднего сидения. Рисунки и принцип крепления я рассказывал.
4
Двигатель и КПП Korando-New Actyon / Аномалія з двигуном
« Последний ответ от Adik Вчера в 17:29:10 »
Царство рукожопів ніхто не відмінив!   :bm:

Тому завжди треба звертатися до перевірених спеціалістів.
Schweppes, вітаю з вирішенням проблеми!

5
Тюнинг и аксесуары Korando-New Actyon / Запасне колесо.
« Последний ответ от Adik Вчера в 17:19:35 »
Їзжу вже восьмий рік на газу на цій машині. Таких негараздів не бачив ніколи. Я теж тоді мотався по необлаштованим шляхам. Зараз це дві інші різниці. Євроавтостради зараз просто.  :bj:
Але, мабуть тому, що люди, яки ставили газове обладнання дали даром пластикову сумку з липучками на запаску, щоб воно нікуди не ділося, не каталося та не билося об кришу у багажному відсіці.  popcorn

6
Разное о Korando-New Actyon / Расход Корандо - бензиновый двигатель
« Последний ответ от Adik Вчера в 17:02:37 »
А я на бензині ніколи не їжджу. Це вже роками вимуштрована звичка.
Іжджу тільки на газу, вже лише тільки, коли машинка прогріється та сама перейде на газ. Влітку - це одна хвилина, а взимку морду машини прикриваю завжди попоною від газелі, та не виїзджаю з гаражу, поки воно само не перейде на газ, тому перехід відбувається за три хвилини. Взимку, коли машина простояла з годину на морозі, захисна морда робе своє діло та машинка при старті одразу переключається на газ.
Тому, літом бензин доливаю 10л раз на два чи три місяці, при тому, що у бензобаці десь 10 літрів постійно залишається для нормальної праці бензинового насосу, взимку раз в місяць чи в два місяця - 10л.
Щодо розхіду газу, десь аналогічні цифри.
Щодо показань вже було й було на цьому та на інших форумах любителів Корандо. Якщо дизельні Корандо десь не брешуть, то чогось корейці там не доробили стосовно показників розходу на бензині. А про газ то вабщє.
Як можна казати про якісь "показники" того, що настроїли виробники програми в мозку газових вичислювань задля того, щоб обдурити мозк бензинового авто?
Тому в бензиновому Корандо є вже декілька неписаних правил. Одні стосуються  того, щоб не було перескоку ланцюга, інші щодо показань та вимірювань розходу бензину чи газа. Є ще такі, щоб не перегоряли освітлювальні  лампи заднього номернного знаку ну та інші...  :bm:
Так от, всі виміри робляться тільки на основі одометру, тобто скільки проїхала километраж машина та по чекам заправок чи бензинових чи газових, скільки було заправлено. Недобросовісність на деяких заправках не обговорюється. Ви самі знаєте, де заправляють добре, а де ні. Тутички, на форумі вже десять разів це обговорювалося.
7
Погода вроде ок, я на след выхи брату буду помогать, и Вам успешного ремонта, т.е. замены!!!!
8
Ок, я рад!!!!!
9
Зауважу що ви можете змінити налаштування гбо і розхід зменшиться на 2л., але при цьому авто стане менш динамічним, але не критично

Також я порахував і дійшов висновку що бортовий комп'ютер показує не вірні витрати палива на 30%. Тобто ящо у вас показує 7.7 то насправді це 10л.
Що до газу, то витрати в порівнянні з бензином теж на 30% більші.

Візьмемо заокруглені/середні/приблизні цифри:
11л газу на 100 км. = 11л × 11.50грн.= 126.50 грн(азс БРСМ)
8л бензину на 100км. = 8л × 25.00грн = 200.00 грн. (азс БРСМ)
Висновок: мінімальна економія на газу складає 37% для їзди поза містом.

Якщо взяти ціну на газ по 9 грн.(як на початку 2019), а заправлятись бензином наприклад на WOG де ціна 30грн. і налаштувати гбо на економічний розхід, їздити без перевищень швидкості ~ 90км/год. то економія складатиме максимум 70%.

10
Все доехало в лучшем виде
Страницы: [1] 2 3 4 ... 10