ПОИСК

 

Автор Тема: Кто КОГДА КУПИЛ, сколько прошел и что СЕРЬЕЗНОЕ ремонтировал....  (Прочитано 72181 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн китаец Мужской

  • "Категория В - Водила"
  • ****
  • Страна: ru
  • Город: Севастополь
  • Марка автомобиля: korando STD-1
Корандо 12 года, механика. Пробег 80 000 км.
Замена лампочки стопсигнала.
Нулевое ТО у официалов в Одессе. Остальные ТО сам.

Оффлайн lifter Мужской

  • "70" (уже не ученик)
  • **
  • Страна: ua
  • Город: Днепропетровск
  • Марка автомобиля: Ssang Young
  • Модель: Korando
Пробег 91т.
Сегодня отломалась скоба крепления заднего стабилизатора. Хорошо, что стоит копейки по сегодняшним меркам. 25грн скоба и 75 втулка. Заказал комплект завтра буду менять. Сейчас стук просто жесть.
Также надорвана задняя подушка двигателя, тоже наверное поменяю, так как надорвана она уже тыщ 30.

Оффлайн BYSTANDER Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Kiyv
  • Марка автомобиля: Korando 2.0D STD AT

Корандо 12 года, автомат. Пробег 62 000 км.
Ремонт АКПП.

Оффлайн Вадим1 Мужской

  • 0077
  • Член клуба
  • "Категория D - автоДоктор"
  • ***
  • 2.0 ручная зажигалка:2WD
  • Страна: ua
  • Город: Гори́шние Пла́вни
  • Марка автомобиля: Ssang Yong
  • Модель: Korando
2012 г.в., пробег 72 тыс.км..
1 подушка двигателя задняя
2 стойки стабилизатора перед
3 передние аморты
4 трос ручника правый и центральный
5 плавающие сайлентблоки задний рычаг
6 сайлентблоки задних развальных тяг
7 втулки стабилизатора заднего , центральные..
фууух блин, устал)))много букав

Оффлайн Adik Мужской

  • Белый Корандо, типо как розовый фламинга
  • "Категория Е - автоЭксперт"
  • *******
  • Gracias a Dios que hemos salido de estas honduras
  • Страна: ua
  • Город: місто Герой Харків
  • Марка автомобиля: SY STD 2WD МКПП бензин/газ
  • Модель: Korando
Все аналогично Вашему, только аммортизаторы не менял, пробег 115тык, машинка 12 года.

Поменял аммортизаторы на 120тык,
отремонтировали закисший задний дворник,
поменяли плавающие сайленты задней подвески,
развальные болты с 2-мя сайлентами,
газоотводная трубка с клапанной крышки.
Выжимной подшипник сцепления.
« Последнее редактирование: 16 Август 2018, 16:26:15 от Adik »

Оффлайн Вадим1 Мужской

  • 0077
  • Член клуба
  • "Категория D - автоДоктор"
  • ***
  • 2.0 ручная зажигалка:2WD
  • Страна: ua
  • Город: Гори́шние Пла́вни
  • Марка автомобиля: Ssang Yong
  • Модель: Korando
ХОРОШАЯ ЯМА СЛОВЛЕНа была)

Оффлайн Incko Мужской

  • Приезжий
  • Город: Киев
  • Марка автомобиля: SsangYong
  • Модель: Korando
DLX2 автомат, куплен осенью 2013. На 36 тыщах попал на замену корпуса масляного фильтра.
Масло пошло в антифриз. Гарантии уже не было. На сервисе хотели напарить весь корпу в сборе.
В итоге отказался и поменял только сам радиатор на масляном корпусе. Уже 43000, пока полет отличный.
И ишо, нет ли у кого сервисной книги на дизельный корандо D2T,dlx2.
не знаю что менять на 45000 тыщах.

Оффлайн Adik Мужской

  • Белый Корандо, типо как розовый фламинга
  • "Категория Е - автоЭксперт"
  • *******
  • Gracias a Dios que hemos salido de estas honduras
  • Страна: ua
  • Город: місто Герой Харків
  • Марка автомобиля: SY STD 2WD МКПП бензин/газ
  • Модель: Korando
В интернете же есть

Оффлайн Roland Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Львів
  • Марка автомобиля: SY
  • Модель: Korando
Korando 2.0 DTF, механіка, 2012 рік.

Майже 103 тис.
У продовження своєї статистики:

Окрім розхідників ТО:
 - 15 тис. - сальник коробки лівої полуосі.
 - 17 тис. - ремонт магнітоли (перепайка тиристора).
 - 27 тис. - через вібрацію гідропідсилювача поміняв рідину, на диво допомогло.
 - 50 тис. - колодки передні.
 - 50 тис. - заміна (точніше залив, бо його там не було)  фреона кондиціонера
 - 52 тис. - задній плаваючі сайлентблоки (вилетів тільки лівий, але міняв пару).
 - 61 тис. - колодки задні.
 
Зараз сочиться правий пильник рульової рейки і знов "розходився" задні лівий плаваючий сайлент-блок.
- 75 тис. - шарова опора ліва (перед);
-  75 тис. - обидва задні плаваючі сайлент-блоки. Заміна на Delphi
 - 82 тис. - нижній пильний ШРУСа лівої півосі (перед);
 - 85 тис. - датчик распредвала (є тема на форумі, машина заводилася через раз);
 - 95 тис. - акумуляторна батарея (авто на той момент було рівно 5 років);
 - 95 тис. - заскрипів нижній плаваючий сайлент-блок правий (задній) - не проходив і 20 тис. То був аналог для мерседеса (Delphi) викинув і поставив назад рідний (старий). Ходить до сих пір
 - 98 тис. -  шарова опора права (перед);
 - 98 тис. - ремінь приводних механізмів, натяжний ролик, обидва паразитні ролики.

Це без фільтрів, масла, заміни рідини ГУР (вже двічі), антифризу, гальмівної рідини і шин.

Оффлайн Ярик Мужской

  • Приезжий
  • Город: Запорожье
  • Марка автомобиля: Ssang yong Korando D20T
  • Модель: Korando
Korando 2.0 DTF 2012 г. Пробег 63000 км.

Заскрипели подшипники на роликах на 55000 км.
 А так все по регламенту.

Оффлайн Кореец Мужской

  • Партнер клуба
  • "Категория С – Солидный водила"
  • **
  • Страна: ua
  • Город: Киев
  • Марка автомобиля: Трактор 2.0 АТ
  • Модель: Korando
Прошлым летом был ремонт рулевой рейки. Пробег после ремонта 17 000 км. и рейка снова потекла, причем так, что вытекла вся жидкость и с трудом доехали до СТО...
Честно говоря это уже начинает напрягать...  :ac:

Оффлайн yakov Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Амстердам
  • Марка автомобиля: SsangYong new Korando Dlx/ Kia Sorento Prime,2.0 d
  • Модель: Rexton II
У меня года 3 уже запотевший пыльник на рейке.Уровень в бачке в норме. На последнем осмотре, перед поездкой на дальняк, сказали есть люфт+аммортизатор нашли потекший,рекомендовали и рейку в ремонт. Амморты поменял, а вот рейку ремонтировать не стал,долгая история,решил отложить до осени.. Вот думаю,а стоит ли ее перебирать,если через тыс 15000 может потечь, или так и ездить дальше..

Оффлайн Кореец Мужской

  • Партнер клуба
  • "Категория С – Солидный водила"
  • **
  • Страна: ua
  • Город: Киев
  • Марка автомобиля: Трактор 2.0 АТ
  • Модель: Korando
yakov, ну вот у меня была похожая история. В прошлом году как раз в июне обнаружили подтекание, уровень в бачке был в норме. Рейку сделали, а она теперь вытекла полностью... Печалька...

Оффлайн Алексашка Мужской

  • Член клуба
  • "Категория В - Водила"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Харьков
  • Марка автомобиля: SY
  • Модель: Korando
У меня пыльник запотевший почти с нового. Поехал на СТО. Сняли пыльник, думали жидкость в нем, все нормально. Уровень жидкости на месте. Порекомендовали поездить и понаблюдать за уровнем. И так езжу до сих пор. Пыльник запотевший, уровень жидкости на месте. :ai:

Оффлайн кум Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Полтава
  • Марка автомобиля: SY, 2013, 2.0, G20D, бензин, 2WD, АТ, ГБО
  • Модель: Korando
Крім розхідників на 59400 км реставрація направляючих 3 і 4 клапанів.

Оффлайн Ярко Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Львов
  • Марка автомобиля: Ssang Yong Korando STD-1 D20T AWD
Вітаю.Незнаю в яку тему писати.Розміщу тут.Машинка корандо 11ркомплекиація std1,в брав з нуля ,корейської збірки.Катався до 115 т/км без проблем,потім з'явився дивний звук з двигуна ,звук то зникав то наростав то знову зникав.На слух ,звук виходив ніби з лівої сторони де ролики.Вирішив замінити ролики +ремінь.Звук нікуди не пропав.Заїхав на сервіс,майстри запідозрили ланцюг.Замінив ланцюг+зірочки .І це нічого не дало.
Поїхав до інших майстрів,ті запідозрили маховик.І це я все поміняв.Поїхав ще до інших діагностів,ті вказали на шків колінвалу,замінили і його,і  сталося диво,звук пропав.А ти часом я проїхав близько 10т,км.Хоча замін провів багато,але звук двигуна не був такий як має бути.Підійшов час до заміни масла,я вже не їхав на сервіс.Заїхав в свій гараж.Злив масло,поки остатки масла стікали,я оглянув машинку з низу.Похитав машиною будучи в ямі,і почув дивний звук з піддона ,ніби там щось переконується.
Поки масла в піддоні не було я відкрутив датчик рівня масла і просвітив туди телефоном,і побачив я там  болта на 12 з дрібною різьбою.Наступного дня зняли піддон і офігіли,там лежало дві частини  болта кришки колінвала.При заміні ланцюга болт ще був закручений.(10т/км тому)
Висновок роблю такий,що роздовбаний демферний шків розбалансовував колінвал ,як наслідок від навантажень тріснув болт кришки колінвалу (бугеля)
Після того як був закручений інший болт,моторчик зашелестів як новий. Я не став знімати вкладиші ,щоб досліджувати їх.Працює та й добре.
Порада:в кого двигун працює з дивними стучкАми при навантаженні,перевірте чи не катуляється часом болт в піддоні.
В школі за написання твору мав не високі оцінки ,тому вибачайте.Слідкуйте за болтами.З повагою

Оффлайн Mukola Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Город: Кривой Рог
  • Марка автомобиля: SsangYong
  • Модель: Korando
Вітаю.Незнаю в яку тему писати.Розміщу тут.Машинка корандо 11ркомплекиація std1,в брав з нуля ,корейської збірки.Катався до 115 т/км без проблем,потім з'явився дивний звук з двигуна ,звук то зникав то наростав то знову зникав.На слух ,звук виходив ніби з лівої сторони де ролики.Вирішив замінити ролики +ремінь.Звук нікуди не пропав.Заїхав на сервіс,майстри запідозрили ланцюг.Замінив ланцюг+зірочки .І це нічого не дало.
Поїхав до інших майстрів,ті запідозрили маховик.І це я все поміняв.Поїхав ще до інших діагностів,ті вказали на шків колінвалу,замінили і його,і  сталося диво,звук пропав.А ти часом я проїхав близько 10т,км.Хоча замін провів багато,але звук двигуна не був такий як має бути.Підійшов час до заміни масла,я вже не їхав на сервіс.Заїхав в свій гараж.Злив масло,поки остатки масла стікали,я оглянув машинку з низу.Похитав машиною будучи в ямі,і почув дивний звук з піддона ,ніби там щось переконується.
Поки масла в піддоні не було я відкрутив датчик рівня масла і просвітив туди телефоном,і побачив я там  болта на 12 з дрібною різьбою.Наступного дня зняли піддон і офігіли,там лежало дві частини  болта кришки колінвала.При заміні ланцюга болт ще був закручений.(10т/км тому)
Висновок роблю такий,що роздовбаний демферний шків розбалансовував колінвал ,як наслідок від навантажень тріснув болт кришки колінвалу (бугеля)
Після того як був закручений інший болт,моторчик зашелестів як новий. Я не став знімати вкладиші ,щоб досліджувати їх.Працює та й добре.
Порада:в кого двигун працює з дивними стучкАми при навантаженні,перевірте чи не катуляється часом болт в піддоні.
В школі за написання твору мав не високі оцінки ,тому вибачайте.Слідкуйте за болтами.З повагою

Вітаю! Двигун, я так розумію, дизельний?
Звук тільки під навантаженням та при прискореннях проявляв себе чи й на холостому ході?

Оффлайн Ярко Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Львов
  • Марка автомобиля: Ssang Yong Korando STD-1 D20T AWD
Двигун 20,дизельок.
На холостих двигун працював чітко,без зайвих звуків.Стучок з'являвся при навантаженні,(розгоні)При їзді по трасі 100- 120км/год без зайвих звуків.

Оффлайн Mukola Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Город: Кривой Рог
  • Марка автомобиля: SsangYong
  • Модель: Korando
Двигун 20,дизельок.
На холостих двигун працював чітко,без зайвих звуків.Стучок з'являвся при навантаженні,(розгоні)При їзді по трасі 100- 120км/год без зайвих звуків.

В мене схожа ситуація: звук у мене при навантаженні як наче гайка в консервній банці десь під капотом тарабанить.
Замінив шків тисяч десять назад разом з натягувачем, ремнем та роликами. Стало тихіше, але все одно не те.
Гріши також на прошивку мозгів, але в нашому місті на аісі програмка зламана для прошивки.
Через тиждень-півтора якраз буду замінювати масло - куплю ендоскоп та продивлюсь всі болти і піддон.
При встановленні піддону міняли тільки герметик чи й прокладку?

Оффлайн mim Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Kiev
  • Марка автомобиля: SsangYong
  • Модель: Korando
При встановленні піддону міняли тільки герметик чи й прокладку?
Там нема прокладки

 


Счетчики: