ПОИСК

 

Автор Тема: Відкриття нового автосалону, СТО SsangYong та MG у Львові 10.08.2013 р.  (Прочитано 6227 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Влодек Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Львів
  • Марка автомобиля: Chevrolet Lacetti
Вітаю всіх!!!  :bs: Щойно зарееструвався. Звати мене Володимир (коли без краватки не на роботі - Володя, Влодек для форумчан).  ,)  Я працюю на фірмі ПП "ГАЛАНТАВТО"  (відома як автосервіс Шкоди, що був на вул. Буйка). 10 серпня 2013 року, в 14-00 за адресою: м. Львів, вул. Богданівська, 15 (навпроти авторинку Кривчиці, де був автосалон Hyundai i Subaru)  буде відкриття нового автосалона і СТО офіційного дилера у Львові і Львівській області бренду SsangYong, та першого автосалону і СТО британського бренду MG (Morris Garages)   . Буде презентація. Від імені фірми і від себе особисто запрошую усіх бажаючих. Приводьте колегів, друзів  viannen Інформація за телефоном +38032- 291-80-03 або сайт http://www.galantavto.lviv.ua Або пишіть в лічку, залюбки відповім. ,) Нас тепер об‘єднує багато спільного.  :bs:

Оффлайн MP_1309 Мужской

  • "Категория В - Водила"
  • ****
  • Страна: ua
  • Город: Киев
  • Марка автомобиля: SY
  • Модель: Korando
Я звісно не зі Львова. Але чесно кажучи нічого не зрозумів.
СТО Шкода тепер стало СТО SY і MG? Тоді чому адреси різні? Чи СТО Шкода переїхало на нову адресу у вигляді СТО SY і MG?
І це АІС?

Оффлайн Влодек Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Львів
  • Марка автомобиля: Chevrolet Lacetti
Я звісно не зі Львова. Але чесно кажучи нічого не зрозумів.
СТО Шкода тепер стало СТО SY і MG? Тоді чому адреси різні? Чи СТО Шкода переїхало на нову адресу у вигляді СТО SY і MG?
І це АІС?
Це я для львівян пояснив, просто це СТО відоме у Львові  як шкодівське, але тепер буде ще додатково обслуговувати SY і MG. Ні це не АІС, а інша незалежна фірма. Підкоректую текст зі "шкодою"(щоб не плутати людей), дякую за вказівку :ay:

Оффлайн Влодек Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Львів
  • Марка автомобиля: Chevrolet Lacetti
Салон, та СТО MG, SsangYong відкрито 10.08.2013 р. Буду радий домомогти , якщо будуть питання, звертайтесь. ,)

 


Счетчики: