ПОИСК

 

Автор Тема: Форсунки дизельного Korando (проблемы, звук, обсуждение)  (Прочитано 86767 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн sergey0335 Мужской

  • "70" (уже не ученик)
  • **
  • Город: Украина
  • Марка автомобиля: ssangyong
  • Модель: Korando
Посоветовали промыть топливный бак, ато мол грязь микрочастицы пробиваю фильтр и так далее и все отражается на форсунках,есть в этом смысл или нет.

Оффлайн AI70 Мужской

  • Член клуба
  • "Категория Е - автоЭксперт"
  • ***
  • AI70
  • Страна: ua
  • Город: Киев
  • Марка автомобиля: Kyron 2.0 6AT DLX2 2010
  • Модель: Kyron
Посоветовали промыть топливный бак, ато мол грязь микрочастицы пробиваю фильтр и так далее и все отражается на форсунках,есть в этом смысл или нет.

Хуже не будет - тем более это не профилактика - это уже свершившийся факт.

Оффлайн sergey0335 Мужской

  • "70" (уже не ученик)
  • **
  • Город: Украина
  • Марка автомобиля: ssangyong
  • Модель: Korando
Был на АИСе  прописали заново все форсунки не помогло, обновили "мозги" управления (свежая 2016год) тоже самое, давление в рейке скачет от160 до 400 бар и ошибок нет, все руками разводят хоть собирайся и действительно  в Кременьчуг едь. Я не про то что в АИСе плохие спецы просто нет технической базы минимальной в плане даже проверить датчик давления в рейке, нового нет, а есть рейка в сборе 5500 грн. заказуй мы проверим, дозировачный блок кажектся 7000грн. заказуй и мы с радастью проверим, а так что бы как деталь для проверки (эталон) и опредиления неисправности ничего нет.

Оффлайн Delphi Мужской

  • Партнер клуба
  • "Категория В - Водила"
  • **
  • Страна: ua
  • Город: Кременчук
  • Марка автомобиля: Ram TRX 702 hp
Был на АИСе  прописали заново все форсунки не помогло, обновили "мозги" управления (свежая 2016год) тоже самое, давление в рейке скачет от160 до 400 бар и ошибок нет, все руками разводят хоть собирайся и действительно  в Кременьчуг едь. Я не про то что в АИСе плохие спецы просто нет технической базы минимальной в плане даже проверить датчик давления в рейке, нового нет, а есть рейка в сборе 5500 грн. заказуй мы проверим, дозировачный блок кажектся 7000грн. заказуй и мы с радастью проверим, а так что бы как деталь для проверки (эталон) и опредиления неисправности ничего нет.
Приезжайте. Все сделаем в лучшем виде.

Оффлайн sergey0335 Мужской

  • "70" (уже не ученик)
  • **
  • Город: Украина
  • Марка автомобиля: ssangyong
  • Модель: Korando
А цена вопроса ( в лучшем виде).

Оффлайн sergey0335 Мужской

  • "70" (уже не ученик)
  • **
  • Город: Украина
  • Марка автомобиля: ssangyong
  • Модель: Korando
Ашо так тихо, неужели все без проблем зиму отездили или раздел закрыт.

Оффлайн Delphi Мужской

  • Партнер клуба
  • "Категория В - Водила"
  • **
  • Страна: ua
  • Город: Кременчук
  • Марка автомобиля: Ram TRX 702 hp
Ашо так тихо, неужели все без проблем зиму отездили или раздел закрыт.

Во вторник жду Корандо, с точно такой же проблемой как у Вас. Если поборем, то и Ваш автомобиль приведем в порядок.

Оффлайн sergey0335 Мужской

  • "70" (уже не ученик)
  • **
  • Город: Украина
  • Марка автомобиля: ssangyong
  • Модель: Korando
Порядок это хорошо, а тона холостых утром иногда глохнет, ставлю пластиковую палку в пидаль газа и седенье чтобы обороты держать около 1000 об/мин. пока слегка прогреется, да и движок колбасит даром это непройдет.

Оффлайн sergey0335 Мужской

  • "70" (уже не ученик)
  • **
  • Город: Украина
  • Марка автомобиля: ssangyong
  • Модель: Korando
Вторник уже прошол, а проблемы я так понимаю остались если сообщеий нет о резльтатах вскрытия.

Оффлайн Delphi Мужской

  • Партнер клуба
  • "Категория В - Водила"
  • **
  • Страна: ua
  • Город: Кременчук
  • Марка автомобиля: Ram TRX 702 hp
Вторник уже прошол, а проблемы я так понимаю остались если сообщеий нет о резльтатах вскрытия.

На данный момент выглядит так:

Автомобиль приехал в полностью исправном состоянии, проблем не обнаружено. Вернувшись домой, снова начались проблемы, потом снова стало все в порядке, и опять по новой. Поэтому жду вестей от партнеров.

Оффлайн sergey0335 Мужской

  • "70" (уже не ученик)
  • **
  • Город: Украина
  • Марка автомобиля: ssangyong
  • Модель: Korando
Тема закрыта или проблем нет с топливной у машин.

Оффлайн dieselerro Мужской

  • Приезжий
  • Страна: ua
  • Город: Киев
  • Марка автомобиля: SY
  • Модель: Korando
Здравствуйте! Разрешите исповедоваться: Корандо D20DTF, 175л.с., МКПП. Пробег 200к км, после ремонта трех (кроме четвертой) форсунок при наборе в диапазоне 1500-2200 об/мин хорошо прослушивается (прямо выбешивает) звук похожий на стук гидрокомпенсаторов. Сажевый фильтр убрал, ЕГР заглушил и перепрошил еще на 150к км. Причиной ремонта форсунок стало обильное дымоизвержение (как у Икаруса) запах недогоревшей солярки. И до и послепрошивки присутствовал постоянный звук (если пытаться передать ртом, то получится что-то похоже на "ссык-ссык-ссык") на холостом ходу. После восстановления форсунок ссыкательный звук пропал, обильное дымоизвержение вернулось к умеренному (учитывая отсутсвие СФ) но этот "шелест" при разгое просто угнетает :(   

Уважаемые знатоки, внимание вопрос: мастер, делавший форсунки сказал что "ссыканье" это результат работы топливной автоматики, пытающейся выровнять давление в форсунках, и это звук мы победили путем замены клапана и распылителя (на трех форсунках), "шелест компенсаторов он слышал не первый раз и он появлялся после откгючения ЕГР. У кого-нибудь есть похожая проблема и/или опыт её решения?

Оффлайн Delphi Мужской

  • Партнер клуба
  • "Категория В - Водила"
  • **
  • Страна: ua
  • Город: Кременчук
  • Марка автомобиля: Ram TRX 702 hp
а мастер присваивал новые кода форсункам? или тупо поменял клапана? и при этом еще наверное установили их не от ваших форсунок.

Оффлайн dieselerro Мужской

  • Приезжий
  • Страна: ua
  • Город: Киев
  • Марка автомобиля: SY
  • Модель: Korando
добрый день,  мастер заказывал ремкомплекты именно к таким же форсункам как у меня установлены, по поводу прошивки поле ремонта - думаю в эту сторону нужно копать дальше, но мастер уверяет что препрошивал после ремонта...  буду разбираться

Оффлайн Serege_Shore Мужской

  • Приезжий
  • Город: Kyiv
  • Марка автомобиля: Ssang Yong
  • Модель: Korando

Посоветуйте мастера или СТО
Проблема:  троит двигатель, обратная течь второй форсунки Корандо дизель автомат.
Интересует Киев

Оффлайн Roland Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Львів
  • Марка автомобиля: SY
  • Модель: Korando
Я вже раніше писав в іншій темі про "стрекотіння" в межах 1500-2200 обертів.
Нарешті добрались руки до цього: комп'ютер в нашій моделі мало що показує по форсунках, перевірили на скидання в зворотню магістраль.
4-а форсунка - лиє втричі більше за інші.

Зняли форсунки, понесли на стенди, протестували навіть на двох різних стендах - висновок "форсунки в ідеалі". Форси розібрали, змазали, зібрали. Дали знову на стенд. Видали коди (по 2 коди на форуснку - можу скинути скан листка як воно виглядає.). Прошили коди в комп ЕБУ.

Результат: тяга значно підросла, особливо з 1500-1600 обертів.  А от "стрекотіння" - залишилося. Стало менш дзвінким, проявляється в коротшому діапазоні - але не пропало.

От тепер не знаю куди копати?

Корандо, 136 тис. , 2.0 дизель, механіка.

Оффлайн Mukola Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Город: Кривой Рог
  • Марка автомобиля: SsangYong
  • Модель: Korando
Я вже раніше писав в іншій темі про "стрекотіння" в межах 1500-2200 обертів.
Нарешті добрались руки до цього: комп'ютер в нашій моделі мало що показує по форсунках, перевірили на скидання в зворотню магістраль.
4-а форсунка - лиє втричі більше за інші.

Зняли форсунки, понесли на стенди, протестували навіть на двох різних стендах - висновок "форсунки в ідеалі". Форси розібрали, змазали, зібрали. Дали знову на стенд. Видали коди (по 2 коди на форуснку - можу скинути скан листка як воно виглядає.). Прошили коди в комп ЕБУ.

Результат: тяга значно підросла, особливо з 1500-1600 обертів.  А от "стрекотіння" - залишилося. Стало менш дзвінким, проявляється в коротшому діапазоні - але не пропало.

От тепер не знаю куди копати?

Корандо, 136 тис. , 2.0 дизель, механіка.

Самого це стрекотання вже добило))) зараз лежу зі зламаною ногою і не можу зайнятися цим питанням. Але багато читаю інфи.
І ось що вичитав:
1. Низьке цитанове число в солярці. Щоб перевірити цей варіант треба залити присадку для підняття цитанового числа в бак з невеликою кількістю солярки, тому що всеж таки не рекомендують постійно їздити з присадкою.
2. Неправильне відношення горючої суміші. Це вже питання і до якості солярки, і до прошивки. Мається на увазі явище мікродетонації, яке суттєвого поганого впливу на двигун не має, але так бісить. Щоб перевірити цей варіант необхідно у офіціалів обновити прошивку.

Взагалі обидва варіанти пов'язані між собою.

Зараз сам цього зробити не можу, але якщо і у Вас не вийде зайнятися цим питанням, то десь через місяць почну займатися, коли знімуть гіпс і почну ходити.

Всеж здається мені, що це прошивка, яка не враховує якість нашої солярки))) Але якщо присадка допоможе, то це всеж таки сумішоутворення некоректне, яким керує все та ж прошивка)))

Якось так. Я можу бути не правий.

Оффлайн Roland Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Львів
  • Марка автомобиля: SY
  • Модель: Korando
Самого це стрекотання вже добило))) зараз лежу зі зламаною ногою і не можу зайнятися цим питанням. Але багато читаю інфи.
І ось що вичитав:
1. Низьке цитанове число в солярці. Щоб перевірити цей варіант треба залити присадку для підняття цитанового числа в бак з невеликою кількістю солярки, тому що всеж таки не рекомендують постійно їздити з присадкою.
2. Неправильне відношення горючої суміші. Це вже питання і до якості солярки, і до прошивки. Мається на увазі явище мікродетонації, яке суттєвого поганого впливу на двигун не має, але так бісить. Щоб перевірити цей варіант необхідно у офіціалів обновити прошивку.

Взагалі обидва варіанти пов'язані між собою.

Зараз сам цього зробити не можу, але якщо і у Вас не вийде зайнятися цим питанням, то десь через місяць почну займатися, коли знімуть гіпс і почну ходити.

Всеж здається мені, що це прошивка, яка не враховує якість нашої солярки))) Але якщо присадка допоможе, то це всеж таки сумішоутворення некоректне, яким керує все та ж прошивка)))

Якось так. Я можу бути не правий.

Я вже різним паливом заправлявся, присадку hi-gear  лию постійно.
Зараз гадаю що Ваша теорія про "мікродеторацію" має сенс, оскільки форсунки я виключив (див. попередній пост). А стрекотіння виникає тільки під час різкого збільшення навантаження (непрогрітий двигун, оберти замалі для необхідного моменту і т.д.).

Також під час останнього прожигу (коли форсунки кидають вдвічі більше палива) - я чітко відрізнив звук форсунок від цього стрекотіння/деренчання.

У мене така виробилася стратегія:
1. Зміна прошивки або іншої причини чому детонують клапана/гідрики.
2. Перевірка і заміна шківу колвнвала.
3. Перевірка і заміна подушок мотору.

Оффлайн Mukola Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Город: Кривой Рог
  • Марка автомобиля: SsangYong
  • Модель: Korando
Я вже різним паливом заправлявся, присадку hi-gear  лию постійно.
Зараз гадаю що Ваша теорія про "мікродеторацію" має сенс, оскільки форсунки я виключив (див. попередній пост). А стрекотіння виникає тільки під час різкого збільшення навантаження (непрогрітий двигун, оберти замалі для необхідного моменту і т.д.).

Також під час останнього прожигу (коли форсунки кидають вдвічі більше палива) - я чітко відрізнив звук форсунок від цього стрекотіння/деренчання.

У мене така виробилася стратегія:
1. Зміна прошивки або іншої причини чому детонують клапана/гідрики.
2. Перевірка і заміна шківу колвнвала.
3. Перевірка і заміна подушок мотору.

У себе вже замінив і шків, і нятягувач ременя, і всі ролики з ременем, і без захисту двигуна їздив, щоб його диринчання виключити. На АІСі при заміні роликів, ременя та натягувача, перевірили муфту генератора - вона в повному порядку.
 
Цей звук теж тільки під навантаженням і тільки на ходу в усьому діапазоні обертів.

Останній раз як спілкувався з АІСом, у них полетіла програма для прошивки, вони її відновили, але тепер бояться нею прошивати щоб не спалити мізки)))

Отже мені присадку лити не потрібно - це вже плюс з нашого спілкування)))

До речі, в мене авто 2011 року. Тобто стара версія прошивки і попередній власник наврядчи її обновлював.

Цікаво, чи є такі симптоми у більш молодших авто (2013-2015) з новими версіями прошивки?

Рекомендую Вам поки що механічну частину не чіпати, бо самий лише шків близько 3500 грн + заміна, а зосередитися на прошивці. Але це сугубо моє бачення.

(До речі шків в мене був трішки надірваним на 60000)

Оффлайн Roland Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Львів
  • Марка автомобиля: SY
  • Модель: Korando

(До речі шків в мене був трішки надірваним на 60000)

Замінив пас, натяжний та всі паразитні ролики на 93тис.  Шків тоді був гуд, але то було майже 50 тис. тому.

Прошивка 187. Із заводу була 186 - перешили по гарантії, бо лила солярку в масло при випалюванні фільтра.

 


Счетчики: