ПОИСК

 

Автор Тема: БЖ кум-а, Korando G20D, 2WD, AT, ГБО (Коріандр).  (Прочитано 44286 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн кум Мужской

  • "Категория А - Автор"
  • ***
  • Страна: ua
  • Город: Полтава
  • Марка автомобиля: SY, 2013, 2.0, G20D, бензин, 2WD, АТ, ГБО
  • Модель: Korando
Минулого понеділка 15.04 підписали договір та зробили проплату авансу. Замовили базу.
В мене запитання, наскільки буде ефективним парктронік в передньому бампері. Чи варто його туди ставити?

Добавлено пользователем: 21 Апрель 2013, 17:17:20

Хто яку магнітолу з навігатором та камерою ставив, і чи будь-якка 2дінова підходить на Корандо?
« Последнее редактирование: 19 Май 2013, 17:18:20 от кум »

Оффлайн kurgansky341 Мужской

  • 쌍용카이런
  • Член клуба
  • "Категория С – Солидный водила"
  • ***
  • Уйдут же без возврата,года пригодные к разврату...
  • Страна: ua
  • Город: Кривой Рог
  • Марка автомобиля: SY D20TDi 2006г. 5АКПП
  • Модель: Kyron

Оффлайн Newerland Мужской

  • Модератор
  • "Категория D - автоДоктор"
  • *****
  • OFF ROAD Трактор
  • Страна: ua
  • Город: Одесса
  • Марка автомобиля: Korando (2011) STD - 1 White
  • Модель: Korando
БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
« Ответ #2 : 21 Апрель 2013, 20:12:37 »
  • Вверх
  • Вниз
  • на неделе разберусь с "темным" беспределом по магнитолам  ;)

    Оффлайн AI70 Мужской

    • Член клуба
    • "Категория Е - автоЭксперт"
    • ***
    • AI70
    • Страна: ua
    • Город: Киев
    • Марка автомобиля: Kyron 2.0 6AT DLX2 2010
    • Модель: Kyron
    БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
    « Ответ #3 : 21 Апрель 2013, 23:15:55 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Минулого понеділка 15.04 підписали договір та зробили проплату авансу. Замовили базу.
    В мене запитання, наскільки буде ефективним парктронік в передньому бампері. Чи варто його туди ставити?

    Добавлено пользователем: 21 Апрель 2013, 17:17:20

    Хто яку магнітолу з навігатором та камерою ставив, і чи будь-якка 2дінова підходить на Корандо?

    У меня его нет.
    За 2 года было пару прецендентов - что не помешал бы ... не расчитал и задел при маневрировании. Но у меня машина длинее и неповоротливей задом.

    А так - обязательно надо, чтоб выключался кнопкой - иначе, не отключаемый, просто доводит большинство до белого каления. Вы подтягиваетесь на сфетофоре в очередь - а оно гудит ...  :ce:

    Оффлайн кум Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Полтава
    • Марка автомобиля: SY, 2013, 2.0, G20D, бензин, 2WD, АТ, ГБО
    • Модель: Korando
    БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
    « Ответ #4 : 22 Апрель 2013, 12:12:38 »
  • Вверх
  • Вниз
  • А так - обязательно надо, чтоб выключался кнопкой - иначе, не отключаемый, просто доводит большинство до белого каления. Вы подтягиваетесь на сфетофоре в очередь - а оно гудит ...  :ce:
    Можете щось запропонувати?

    Оффлайн AI70 Мужской

    • Член клуба
    • "Категория Е - автоЭксперт"
    • ***
    • AI70
    • Страна: ua
    • Город: Киев
    • Марка автомобиля: Kyron 2.0 6AT DLX2 2010
    • Модель: Kyron
    БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
    « Ответ #5 : 22 Апрель 2013, 13:16:23 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Можете щось запропонувати?
    да любой который продают на просторах инета.
    У меня Steelmate на 4 на зад - ниразу пролем не возникало - вне зависимости от погодных условий или чистоты самих датчиков.
    Есть у них и на перёд на 6 или 8 датчиков.
    http://avtozvuk.ua/catalog/15/43

    Оффлайн кум Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Полтава
    • Марка автомобиля: SY, 2013, 2.0, G20D, бензин, 2WD, АТ, ГБО
    • Модель: Korando
    БЖ кум-а Korando (Коріандр) G20D, 2WD, AT, ГБО.
    « Ответ #6 : 30 Апрель 2013, 06:23:38 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Вчора ввечері забрали нашого Коріандра. Емоції зашкалюють  :bp: :bp: :bp:. Зовсім інші відчуття ніж на седані/хетчі. Фотки будуть пізніше. А зараз потрібно привикати до коробки автомат. Ліва нога так і смикається до педалі гальма, вона ж і зчеплення  :). Вчора перш ніж виїхати на вулиці міста, заїхали з менеджером на майданчик авторинку та потренувались трішки в їзді на автоматі. Клас! Автомат однозначно є гуд  :ay:.
    PS: ГБОшники, як вирішували проблему запаски/докатки? Як її краще примостити? Чи взагалі в гаражі залишати?
    « Последнее редактирование: 07 Май 2013, 13:45:13 от кум »

    Оффлайн кум Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Полтава
    • Марка автомобиля: SY, 2013, 2.0, G20D, бензин, 2WD, АТ, ГБО
    • Модель: Korando
    БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
    « Ответ #7 : 07 Май 2013, 13:47:38 »
  • Вверх
  • Вниз
  • 3.05 зареєстрували Коріандра в ДАІ. Витратили фактично цілий день + 360 за реєстрацію + 277 транспортний збір + 3% від вартості автомобіля без ПДВ в пенсійний фонд. Доки здати до обіду не встигли, тому здавали вже після обіду, а в 17:00 отримали техталон та номера. Залишили собі старі від попередньої машини.
    Заодно обміняв старі права на нові. В 14:00 здав документи в 17:00 забрав нові права. Плата становить 198 грн.
    Перший замір витрати бензину (WOG 95 Mustang) показав 7.1 по трасі, та 10.3 по місту. Витрата газу вийшла нереально велика - 12 по трасі, але її я ще буду перепровіряти.
    На черзі покупка килимків в салон/багажник та бризговиків.
    На даний момент машина тільки радує.
    Неприємно здивував круїз-контроль. Крейсерська швидкість відновлюється тільки після ввімкнення важелем круїзу. Це незручно. По ідеї, швидкість повинна була б відновлюватись автоматично. Як правильно написали в Керівництві, ефективно використовувати його можна тільки на автомагістралі. На наших підйомах, поворотах, ямах використовувати його незручно.
    « Последнее редактирование: 07 Май 2013, 13:58:11 от кум »

    Оффлайн Kolobok Мужской

    • сторожевая хлебо-булка
    • Член клуба
    • "Категория С – Солидный водила"
    • ***
    • DeeP EviL
    • Страна: ua
    • Город: Киев
    • Марка автомобиля: Peugeot 5008
    БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
    « Ответ #8 : 07 Май 2013, 16:36:59 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Неприємно здивував круїз-контроль. Крейсерська швидкість відновлюється тільки після ввімкнення важелем круїзу. Це незручно.
    Вам знакомы иные алгороитмы? При включенном круизе нажать газ - никто не мешает. А вот нажатие на тормоз в моей практике на любой машине отключало круиз.

    Оффлайн кум Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Полтава
    • Марка автомобиля: SY, 2013, 2.0, G20D, бензин, 2WD, АТ, ГБО
    • Модель: Korando
    БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
    « Ответ #9 : 08 Май 2013, 06:22:42 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Вам знакомы иные алгороитмы? При включенном круизе нажать газ - никто не мешает. А вот нажатие на тормоз в моей практике на любой машине отключало круиз.
    Я в курсі. Так і роблю. Але відновлення крейсерської швидкості тільки через перемикання важеля. В моєму розумінні, як це я собі представляв, вона повинна була б відновитись автоматично, після зниження швидкості. Як на підйомах, наприклад.
     

    Оффлайн Vit Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Odessa
    • Марка автомобиля: Korando DLX турбо-трактор Аффтамат
    • Модель: Korando
    БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
    « Ответ #10 : 08 Май 2013, 08:02:13 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Я в курсі. Так і роблю. Але відновлення крейсерської швидкості тільки через перемикання важеля. В моєму розумінні, як це я собі представляв, вона повинна була б відновитись автоматично, після зниження швидкості. Як на підйомах, наприклад.
    Такий алгоритм (як у нас) потрібен в якості безпеки, так сомо як і вмикання круїзу після 38 км/год. Просто так водій не гальмує, а після гальмування набирати швидкість буде тільки переконавшись у безпеці подальшого руху і тільки так, як сам буде вважати правильним, а не як круїз забажає. Прикладів можна навести безліч  ,).
     І такий алгоритм, я вважаю, є правильним з точки зору безпеки руху.  :drive1:

    Оффлайн primus_ua Мужской

    • "70" (уже не ученик)
    • **
    • ... 175 ручных кобыл ...
    • Страна: ua
    • Город: Житомир
    • Марка автомобиля: Korando D20T 6MT AWD STD-1 Space Black
    БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
    « Ответ #11 : 08 Май 2013, 08:13:18 »
  • Вверх
  • Вниз
  • В моєму розумінні, як це я собі представляв, вона повинна була б відновитись автоматично, після зниження швидкості.
    У круиза логика абсолютно правильная и иной быть не может. Предположим, вы затормозили перед резко сбросившим скорость автомобилем... после этого отпускаете тормоз (впереди идущая машина продолжает двигаться с маленькой скоростью), а тут круиз (по Вашей теории) начинает резко восстанавливать запрограммированные 110 км/ч... грусть... :av:


    Оффлайн кум Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Полтава
    • Марка автомобиля: SY, 2013, 2.0, G20D, бензин, 2WD, АТ, ГБО
    • Модель: Korando
    БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
    « Ответ #12 : 08 Май 2013, 08:29:00 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Я і не сперечаюсь про правильність роботи та безпеку. Просто я собі роботу круїзу представляв по іншому. Мені, наприклад, не подобається, що крейсерську швидкість круїз відновлює так різко. Тепер мені потрібно просто переглянути свої погляди на його роботу і пристосуватись до цього. Я просто висловив свої відчуття від його роботи  :az:.

    Оффлайн primus_ua Мужской

    • "70" (уже не ученик)
    • **
    • ... 175 ручных кобыл ...
    • Страна: ua
    • Город: Житомир
    • Марка автомобиля: Korando D20T 6MT AWD STD-1 Space Black
    БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
    « Ответ #13 : 08 Май 2013, 08:33:12 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Мені, наприклад, не подобається, що крейсерську швидкість круїз відновлює так різко.
    Включите ECO... и будет плавно.

    Оффлайн Vit Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Odessa
    • Марка автомобиля: Korando DLX турбо-трактор Аффтамат
    • Модель: Korando
    БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
    « Ответ #14 : 08 Май 2013, 08:34:02 »
  • Вверх
  • Вниз
  • У круиза логика абсолютно правильная и иной быть не может. Предположим, вы затормозили перед резко сбросившим скорость автомобилем... после этого отпускаете тормоз (впереди идущая машина продолжает двигаться с маленькой скоростью), а тут круиз (по Вашей теории) начинает резко восстанавливать запрограммированные 110 км/ч... грусть... :av:
    Во-во! И я об этом говорю, что примеров немерено!
    Догоняете на трассе на круизе стайку дачников-тошнотиков, а обогнать не можете - встречки едут. Будет глупо постоянно "дроч" играться тормозом или отключать постоянно круиз.
    Подъезжаете к ж/д переезду (или участку дороги с ямами-горбами), жмем тормоз. Перед колдодолбинами тормоз нудно отпустить. Отпускаете, а тут разгон  :12345:. Тормозить на ямах или газовать - глупо. Трансмиссию (и не только) можно укайдохать.

    Я і не сперечаюсь про правильність роботи та безпеку. Просто я собі роботу круїзу представляв по іншому. Мені, наприклад, не подобається, що крейсерську швидкість круїз відновлює так різко. Тепер мені потрібно просто переглянути свої погляди на його роботу і пристосуватись до цього. Я просто висловив свої відчуття від його роботи  :az:.
    Спробуйте в Еко режимі. Відновлення швидкості буде повільніше.

    Оффлайн кум Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Полтава
    • Марка автомобиля: SY, 2013, 2.0, G20D, бензин, 2WD, АТ, ГБО
    • Модель: Korando
    БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
    « Ответ #15 : 08 Май 2013, 08:40:23 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Звичайно ввімкну ЕСО, як тільки заїду на СТО. Зараз цей режим, чомусь не вмикається.
    Ще раз повторюю, в мене не має претензій до правильності та безпечності роботи круїзу. Я просто висловив те, що, як я представляв собі роботу круїзу і як це є насправді.

    Оффлайн Vit Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Odessa
    • Марка автомобиля: Korando DLX турбо-трактор Аффтамат
    • Модель: Korando
    БЖ кум-а Korando 2WD AT (Коріандр).
    « Ответ #16 : 08 Май 2013, 08:53:11 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Ще раз повторюю, в мене не має претензій до правильності та безпечності роботи круїзу.
    Та ми зрозуміли. :az:

    Я просто висловив те, що, як я представляв собі роботу круїзу і як це є насправді.
    ЗізнаЮсь, що і мені спочатку не подобалась відсутність автоматичного відновлення швидкості після гальмування. Але досить швидко звик. Безпека важливіша  ,)

    Оффлайн кум Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Полтава
    • Марка автомобиля: SY, 2013, 2.0, G20D, бензин, 2WD, АТ, ГБО
    • Модель: Korando
    БЖ кум-а, Korando G20D, 2WD, AT, ГБО (Коріандр).
    « Ответ #17 : 19 Май 2013, 17:40:02 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Прикупив килимки в салон та багажник. Купував тут: http://avtokovriki.net/avtokovriki/korando.html. Килимки в салон штучний каучук (резинові)- 350 грн, в багажник, резино-пластик - 130грн. Доставка безкоштовна.
    Все стало тютілька в тютільку. Запаху не має. Ляда багажника закривається без проблем.



    Запитання до адмінів та модераторів. Деякі фото завантажуються не в тому положенні, що знаходяться на компі, і навіть не так, як фотографувалося. В чому проблема?
    « Последнее редактирование: 25 Май 2013, 21:13:02 от кум »

    Оффлайн кум Мужской

    • "Категория А - Автор"
    • ***
    • Страна: ua
    • Город: Полтава
    • Марка автомобиля: SY, 2013, 2.0, G20D, бензин, 2WD, АТ, ГБО
    • Модель: Korando
    БЖ кум-а, Korando G20D, 2WD, AT, ГБО (Коріандр).
    « Ответ #18 : 25 Май 2013, 21:25:23 »
  • Вверх
  • Вниз
  • Сьогодні встановив передні бризговики. Лівий чомусь закриває менше ніж правий:


    PS: каміньчики, які застряють в протекторі, уже дістали. Цок-цок-цок, цок-цок-цок поки не вилетить. На попередній таке дуже рідко було.

    Оффлайн Newerland Мужской

    • Модератор
    • "Категория D - автоДоктор"
    • *****
    • OFF ROAD Трактор
    • Страна: ua
    • Город: Одесса
    • Марка автомобиля: Korando (2011) STD - 1 White
    • Модель: Korando
    БЖ кум-а, Korando G20D, 2WD, AT, ГБО (Коріандр).
    « Ответ #19 : 25 Май 2013, 22:02:36 »
  • Вверх
  • Вниз
  • это не проблема машины а проблема резины  ,)

     


    Счетчики: